1. Чайне дерево проти лор-інфекцій. Було виявлено, що листя чайного дерева містить антисептичні та антибактеріальні ароматичні есенції. Чайне дерево переважно використовується у вигляді ефірної олії. Це ефірне масло можна приймати дітям старше 12 років та вагітним жінкам.
2. Лапачо, або дерево життя, проти зимових сезонних захворювань. В даний час використовується особливо у разі інфекцій носа, горла та вух. Лапачо випускається у вигляді порошку чи таблеток. Бажано використовувати у формі інфузії чи відвару.
3. Ароматичні трави проти кашлю. Тим'ян, орегано, розмарин, гвоздика і кориця мають антисептичну, антибактеріальну та противірусну дію. У чебреці та орегано міститься більше ефірних олій (у тому числі тимол), які розріджують мокротиння та очищають бронхи.
4. Лимон проти грипу. Лимон багатий не тільки на вітамін С, але і, як і всі цитрусові, зміцнює імунну систему. Крім того, лимон є сильним антисептиком та допомагає знизити температуру завдяки своїм антиперспірантним властивостям. Лимон може бути використаний у вигляді соку або ефірної олії.
5. Оцет проти вушних інфекцій. Ряд досліджень показали, що оцтова кислота має дуже гарну дію на бактерії, які викликають біль у вусі, у тому числі стафілококів. Оцет використовується тільки для зовнішнього застосування, після того, як ви вже перевірялися у лікаря і впевнені, що немає перфорації барабанної перетинки.
А ви про це знали?
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Поради батькам, як навчити дитину захищати себе від булінгу
7 ознак, що дитина не висипається
Салат з крабовими паличками, сиром і помідорами
Класичний чізкейк з мандаринами: зможе приготувати кожен