Лікарі рекомендують Терафлекс, оскільки це найбільш ефективний препaрат, який стимулює відновлення хрящової тканини. Окрім того, ним можна попереджувати запальні процеси, що там розвиваються. В його основі лежать два головні компоненти: хондроїтин сульфат натрію та глюкозамін. Обидва легко проникають у потрібні зони, стимулюючи регенерацію пошкоджених волокон. Кращих хондропротекторів за них ще не винайшли.
По суті, усі компанії-конкуренти шукають заміну саме цьому "дуету". Препарати Дона, Артра та інші, звісно, більш дешеві, але їхня дія відрізняється від оригінальної. Вам цілком можуть виписати такі в рецепті, тому не бійтесь питати спеціалістів про подробиці.
Інтернет-аптека Мікстура пропонує Терафлекс у капсулах та у вигляді мазі. При першому варіанті порошок з кристалічними частинками не має бути видно, а сама пігулка повинна мати цілісну структуру. Препарат потрібно приймати внутрішньо з невеликою кількістю води. Засвоєння лікарських речовин відбувається в тонкому кишечнику, де желатинова оболонка розчиняється звичайним чином. Хондропротектори стимулюють формування нових колагенових волокон і хрящових компонентів. Мазь ж, у свою чергу, створює майже такий самий ефект, але вживається зовнішньо, на потрібні ділянки тіла.
Показанням для прийому Терафлексу слугують будь-які деструктивні зміни опорно-рухового апарату саме в його хрящовій тканині. Захворювання типу радикуліту та остеохондрозу в будь-якій стадії і формі ним також лікуються. Засіб зменшує грижі міжхребцевих дисків, полегшує травми хрящів, наслідки переломів і розривів зв'язкового апарату. Іноді Терафлекс призначають навіть після хірургічних втручань на суглобах і хребетному стовпі, щоб тканина швидше відновлювалась до наступного втручання.
Як правило, на добу вистачає 2-3 капсул, а термін прийому може коливатись від 20 до 60 днів в залежності від складності травми. Час не залежить від вживання їжі. Пам'ятайте, що лише лікар може порекомендувати точне дозування, опираючись на ваш вік, стан здорoв'я і вагу. Хоча Терафлекс продається без рецепту, не потрібно вдаватись до самолікувaння.
Не рекомендується приймати засіб в період вагітності та при грудному вигодовуванні. Дітям до 15 років також його не призначають, щоб ненароком не збити природний процес формування хрящової і сполучної тканини. Протипоказанням для прийому Терафлексу є і всі види ниркової недостатності. Побічних ефектів від пігулок практично немає, якщо не вважати за такі безсоння та головний біль. Та й ті виникають дуже рідко, адже завжди можна вдатись до мазі. Як підсумок, препaрат є оптимальним в більшості випадків і немає прямих аналогів собі.