Де придбати якісні та стильні домашні халати?Якщо халат у вас асоціюється лише з бабусями, то ми спішимо розбити вщент цей стереотип. Адже жінка чи дівчина може обрати практичний халат для відпочинку в колі рідних або святковий варіант для зустрічі гостей. Домашній халат – чудовий подарунок для мами, доньки, подруги чи таки бабусі.
На сайті інтернет-магазину "Пані Яновська" представлені якісні та стильні халати на будь-який смак. Ціни приємно вразять. Якщо ви хочете вибрати ідеальний презент, то маєте врахувати вік, вподобання та подію, з нагоди якої даруватимете халатик.
Купляючи халат собі або близьким, потрібно звернути увагу на кілька пунктів:
1. Якість матеріалу. Важливо, щоб тканина була якісною. Синтетичні халати можуть навіть провокувати алергічні реакції. Зважте, що в халаті ви можете перебувати довгий час, тому краще обрати натуральну тканину.
2. Дизайн. Без сумніву, для кожної жінки важливо одягати тільки стильний та модний одяг. Домашній халат – не виняток! Представниці прекрасної статі здебільшого надають перевагу спокійним тонам у дизайні домашнього одягу.
3. Пошиття. На жаль, багато виробників розповсюджують неякісний одяг, який псується після першого прання, рветься та втрачає свій вигляд. Зверніть увагу на якість швів, щільність тканини та загальний стан товару перед покупкою.
Види домашніх халатівХалати бувають різних видів. Махрові та велюрові підійдуть для практичних панянок, які шанують комфорт та простоту. Атласні та шовкові варіанти припадуть до душі жінкам, які люблять почувати себе звабливими та бажаними. До того ж, шовк позитивно впливає на здоров’я шкіри, усуває подразнення та запалення. У трикотажному халаті можна займатись домашніми справами й зовсім не хвилюватись про зовнішній вигляд, адже в ньому ви завжди будете красунею.
Історичні відомості про перші халатиДослідники вважають, що давньогрецький пеплос – далекий предок звичайного жіночого халата. Це тканина, якою греки у давнину обмотували тіло. Для того, щоб вона не спадала, використовували спеціальні застібки.
Європейці ж почали носити халати тільки у 18 столітті. А на початку 19 халати потрапили в Україну. До того було заведено носити свиту. Це одяг, який виготовляли з домотканого грубого сукна. В ньому ходили здебільшого селяни та люди з невеликим достатком. У кінці 19 століття східні мотиви заполонили всю Європу. Халати знову стали популярними. У їхньому дизайні використовували квіткові орнаменти, зображення драконів та інших чарівних істот.
Жіночий домашній халат увійшов в історію світової моди, як зручний та красивий одяг, в якому жінка почуває себе жінкою. Зробіть перебування вдома комфортнішим та купіть свій найкращий халат.