Така відмова посприяє порятунку навколишнього середовища. Зокрема, вона може знизити активність вирубки дерев.
Згідно з даними, наведеними в публікації, середньостатистична німецька сім'я витрачає щорічно 93 рулони туалетного паперу. Відмовившись від використання паперу, німці зможуть зберегти більше дерев, стверджує колумніст видання Лара Тиде.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Туалетні небезпеки: що заборонено брати з собою до вбиральні?"Більше половини туалетного паперу виготовляють не з макулатури, а зі спеціально вирубаних дерев, адже "вторинний" папір не такий м'який. Виробництво нових партій паперу шкодить навколишньому середовищу, оскільки підкріплює необхідність закуповувати все більші партії деревини", - відкрила журналістка непривабливу сторону виробництва туалетного паперу.
Щоб мінімізувати втрати в галузі екології від вирубки дерев, автор статті запропонувала німцям переходити з паперу на підмивання і користування біде.
Відмова від використання туалетного паперу обумовлена ще й тим, що лікарі-гігієністи все частіше висловлюються про негігієнічність її застосування. Зокрема, британське видання The Sun публікувало інтерв'ю автора книги "Велика потреба" Роуз Джордж, яка виступає з ідей корисності відмови від туалетного паперу для здоров'я. Науковиця заявила, що використання туалетного паперу пов'язана з підвищеним ризиком розвитку інфекції сечовивідних шляхів і анальних тріщин.