Нова модель інтелекту робить дуже точні прогнози. Вони виробляються в відношенні людей з хронічними хворобами.
Штучний інтелект
Штучний інтелект може бути здатний передбачити пацієнтам з хронічними хворобами час відходу з життя, як показало дослідження вчених з Університету Ноттінгема. Дослідники і лікарі використовували дані щодо 1,5 млн людей для розробки інструменту, який пророкує ризик ранньої смерті. Штучний інтелект бере до уваги різні фактори, починаючи від сімейної історії захворювань і кількості солі в раціоні, і закінчуючи прийомом різних ліків і використанням сонцезахисних кремів.
Дослідники стверджують, що створена ними система давала високоточні прогнози в процесі тестів, вона на 10% надійніша, ніж всі теперішні системи з машинним навчанням. Так звана профілактична охорони здоров'я знаходить пріоритет в боротьбі з серйозними хворобами. Впродовж кількох років вчені працюють у справі поліпшення акуратності розрахунку ризиків для здоров'я на комп'ютері, які виробляються для населення. Більшість подібних розрахунків роблять щодо поодиноких хвороб, але прогноз ризик передчасної смерті через декілька різних недуг - це дуже складне завдання.
Дослідники зробили значний крок вперед в цьому напрямку за рахунок розробки унікального підходу в прогнозі індивідуального ризику передчасної смерті кожного пацієнта з хронічними хворобами за допомогою самонавчання машини.