Фахівці в галузі медицини розповіли про особливості здоров'я і тих і інших. Вони в один голос запевняють, що "совам" на відміну від "жайворонків" набагато важче.
ТискДослідження показало, що і у "сов", і у "жайворонків" трапляються неприємності з підвищеним тиском, але, як з'ясувалося, у перших людей з підвищеним тиском на 30 відсотків більше. Вчені впевнені, що пов'язано це з тим, що нічні жителі мало рухаються і харчуються невідомо чим. Хоча, звичайно, є й винятки, коли серед "сов" зустрічаються люди зі зниженим тиском.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Сови" - як їм схуднути?ВагаЛягати спати під ранок - це привід щось жувати всю ніч. І це правильне запевнення медиків. Нічні перекушування призводять до того, що в організмі у "сов" накопичуються шкідливі речовини, жир і так далі. Саме тому серед "нічних мешканців" найбільше людей із зайвою вагою.
За словами медиків, нічна їжа - пряме порушення нічного періоду голодування, тому організм знаходиться в постійному "шоці", так як не може спалити весь жир. І як виходить з цього - "совам" дістається більше калорій.
Цукровий діабетРизик розвитку цукрового діабету у "сов" набагато вищий, ніж у "жайворонків", відзначають лікарі. За даними дослідження, нічні люди частіше хворіють на діабет 2-го ступеня, ніж ранкові побратими. Лікарі пов'язують це з недосипом.