Якщо ви думаєте що від склянки кефіру о 18:01 вас рознесе і ви втратити усі свої результати - не хвилюйтесь. Їжа вночі, особливо якщо вона із "негативною" калорійністю (тобто на спалювання її йде більше калорій ніж у ній міститься) - буде лише вам на користь.
Худнути вночі звісно що складніше. Річ у тому, що працюючи в цей час доби, ви порушуєте структуру сну, з'являється недосипання, і втрата кілограмів сповільнюється.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Зменшуємо свій апетит.Коли ми спимо, епіфіз (ендокринна залоза), розташований між півкулями головного мозку, виробляє мелатонін - гормон, керівник добовими ритмами, впливає на метаболізм і стимулюючий розщеплювання жирів. Окрім цього мелатонін впливає на настрій, а його дефіцит призводить до депресії, яка у свою чергу заїдається шкідливими продуктами і як наслідок з'являється зайва вага.
Найбільше мелатонін синтезується під час нічного відпочинку в добре затемненому приміщенні. Його відсутність приведе до того, що у вас буде поганий настрій і сповільниться процес розщеплювання жирів. Вам знову захочеться їсти, причому якнайсолодше і пожирніше.
Як худнути вночі при такому способі життя? Таємниці відьом тут немає - просто висипайтесь. Відсутність сну або ж недостача - ведуть до ожиріння. Тому якщо ви нині заснете о 4 ранку і при цьому бажаєте схуднути - прокидайтесь не раніше 10-11 години.
Нагадуємо, раніше ми писали про те
які є 5 секретів стрункості француженок.