Алкоголь проти похмілля. Вважається, що низькі дози алкоголю можуть допомогти зняти похмілля. За словами вченого, алкоголь надає заспокійливу дію, що дає почуття розслабленості. Але через деякий час, коли алкоголь буде засвоєний організмом і почне його залишати, виникне ще більш сильний головний біль.
"Легкий коктейль вранці може полегшити деякі симптоми похмілля, але в цілому це заподіє ще більш серйозної шкоди печінці та головному мозку", - констатує експерт.
Хліб зменшує дію алкоголю. Один з популярних рад про профілактику похмілля зводиться до вживання хліба. Але чи допомагає хліб, з'їдається під час випивки, уникнути появи неприємного симптому? На думку вченого, при великій кількості випитого спиртного хліб не врятує. Він пояснює, що хліб за структурою схожий з губкою, яка вбирає в себе алкоголь і уповільнює його всмоктування в кров. Але при цьому хліб, просочений алкоголем, все одно швидко перетравлюється організмом, так що дія спиртного не нівелюється.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Продукти, які врятують від похмілляУ свою чергу, думка про користь жирної їжі, з'їденої в процесі застілля, підтверджується наукою: така їжа уповільнює травлення і тим самим блокує дію алкоголю.
Сон лікує. Це ще один міф, вважає Аарон Міхелфельдер. Якраз, навпаки, в разі похмільного синдрому правильніше буде змусити себе рухатися і активно дихати.
"Алкоголь покидає тіло в двох основних напрямках: через сечу і через дихання. Так що пробіжка і інтенсивна ходьба є одним і кращих варіантів допомоги при похміллі. На додаток до цього пийте якомога більше води, щоб посилити ефект", - поділився рекомендацією професор.
Чашка кави для бадьорості. Міхелфельдер підкреслює, що хоча кофеїн і допомагає відчути себе більш зосередженим, чашка міцної кави свіжозвареного вранці може лише непотрібним чином посилити похмільну нудоту. Цей ефект пов'язаний з дією кислоти, яка міститься в кавових зернах, зауважив науковець.