Багато хто скаржиться на те, що прокидаючись вранці не відчувають себе такими, що відпочили.
Правила підготовки для хорошого сну
При цьому не має значення скільки людина спить: стандартні 8 годин або більше. Якщо це про вас, можливо ви неправильно засинаєте.
Перше про що слід пам'ятати: за 2-3 години до сну бажано утриматися від прийому їжі. Однак якщо відчуття голоду не дає заснути можна на ніч випити склянку кефіру і з'їсти кілька скибочок сиру.
Друге: відмовтеся від гаджетів. Мерехтливий екран телефону обрушується на сітківку ока великим кількість світла, як наслідок гіпоталамус "не розуміє", що пора відходити до сну і в епіфіз не надходить команда виділяти мелатонін - гормон сну.
Третє: чим більше рухаєтеся, тим міцніше сон. Виробіть звичку гуляти перед сном, навіть двадцатиминутная прогулянка на свіжому повітрі допоможе відволіктися від настирливих думок і "налаштувати" організм на сон.
Четверте: провітрюйте кімнату перед сном. Незалежно від погоди і пори року це обов'язково робити кожен день протягом 10 хвилин. По-перше, повітря в кімнаті збагатиться киснем і очиститься від накопичених за день мікроорганізмів і пилу, що полегшить процес дихання. По-друге, відрегулює рівень вологості приміщення.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
9 запитань, які допоможуть зрозуміти, що дитина думає про маму