Підвищена вологість у ванній робить рушники живильним середовищем для різноманітних бактерій.
Важливість прання рушників у ванній
Дослідження показали, що рушники лазні піддаються впливу великої кількості хвороботворних бактерій, таких як кишкова паличка (E.coli) і сальмонела.
Деякі з цих бактеріальних штамів можуть викликати діарею або інфекції кровообігу. Однак прання рушників для ванної кімнати певну кількість разів на тиждень може запобігти зараженню цими серйозними бактеріями.
У попередньому дослідженні E.coli було виявлено на великій кількості зразків рушників, що дозволяє припустити, що вони можуть бути бруднішими, ніж ми думаємо.
У той час, як більшість інфекцій E.coli протікають у легкій формі і не призводять до серйозних проблем зі здоров'ям, деякі штами можуть викликати небезпечні для життя ускладнення.
Ускладнення, пов'язані з бактеріями, включають гемолітико-уремічний синдром, який, як відомо, призводить до ниркової недостатності та смерті. Гемолітичний уремічний синдром виникає, коли еритроцити руйнуються та блокують фільтрувальну систему нирок.
Деякі з початкових попереджувальних ознак включають блідість, у тому числі втрату рожевого кольору на щоках і всередині нижніх повік, задишку та незрозумілі синці.
Вологі рушники — розсадник бактерій, дріжджів, плісняви та вірусів. Брудний рушник може викликати грибок нігтів на ногах, свербіж спортсменів, мікоз та бородавки. Змінюйте або періть рушник не рідше одного разу на тиждень і переконайтеся, що він висихає між використанням. Повісьте його і розстеліть на вішалці для рушників, а не на гачку, щоб він швидше висох.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
5 чарівних фраз мами, які роблять дітей щасливими щодня
Які гени передаються дітям від тата, а які — від мами?
Шоколадно-кавовий пиріг з кремом зі згущеного молока