Голова Європейського бюро ВООЗ Ганс Клюґе каже, що західному світу необхідно звернути пильну увагу на азіатський досвід у боротьбі зі спалахами тяжких інфекційних захворювань.
Коронавірусна реальність
Країни Азії мають великий та успішний досвід боротьби з різними інфекційними захворюваннями. До речі, саме з Азії вони щоразу і поширюються на частину світу. Але Клюге вважає, що світу потрібна адаптація, оскільки йдеться про нову реальність. І якщо ми скористаємося азіатським досвідом, це дозволить уникати у майбутньому найжорсткіших заходів протидії поширенню нових штамів.
Але про який досвід говорить Клюге? Більшість країн Азії досі продовжують носити маски, причому не лише у приміщеннях, а й у вулицях, де можливі контакти з іншими людьми. Маску знімають лише вдома. Масковий режим, на думку експертів, необхідно продовжувати до повної перемоги над коронавірусом, контури якої наразі не простежуються. Крім того, в Азії швидкими темпами поширюється вакцинація, а це знижує рівень навантаження на медичні установи.
Найкращим прикладом у цьому плані залишається Китай, який таки зміг вберегтись від сотень мільйонів хворих і сотень тисяч померлих,які йому пророкували всі експерти. Досі за весь період пандемії в Китаї померли лише 14 000 осіб.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Чому діти не сплять ночами?
Стать майбутньої дитини можна вирахувати за іменами батьків
Легендарний вафельний торт буде ще смачнішим з цим рецептом (відео)
Вареники по-полтавськи - наче пухкі хмаринки з начинкою