Чимало людей вже користуються рідким милом. А що краще обрати?
рідке і тверде мило
Як правило, рідке мило фасується у флакони із дозатором. Немає необхідності брати до рук шматок мила — це зручніше. Тому у громадських місцях – лікарнях, офісах, торгових центрах, кафе тощо частіше використовується рідке мило. Незважаючи на те, що тверде мило постійно контактує із забрудненою поверхнею рук, воно також не накопичує бактерії: вони нестійкі до лужного середовища мила.
А ось у розведеному розчині рідкого мила бактерії не гинуть – тому склад рідкого мила обов'язково містить достатню кількість консервантів, які не дозволяють милу «піддаватися» бактеріям. Рідке мило менше, ніж тверде, підходить алергікам та людям із чутливою шкірою. Рідке мило також менш безпечне, ніж тверде, для навколишнього середовища за рахунок консервантів та синтетичних складників.
З іншого боку, рН рідкого мила близький до нейтрального і більш фізіологічний для шкіри, тому рідке мило менше сушить шкіру. Таким чином, вибір між рідким милом та твердим милом – це вибір між зручністю та натуральністю, між милом, яке майже не сушить шкіру – та милом, яке не шкодить природі.
А яким милом користуєтесь ви?
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Чи можна гуляти дитині з температурою?
Як полегшити коліки в новонародженого?
Легендарний вафельний торт буде ще смачнішим з цим рецептом (відео)
Вареники по-полтавськи - наче пухкі хмаринки з начинкою