Ліки від а до я  -   Хвороби  -  Калькулятор калорій  -   Магнітні бурі  -   Дієти  -  Очищення організму  -  Схуднення  -  Молочниця
Геморой  -  Лікування  -  Косметологія  -  Поради  -  Інсульт  -  Інфаркт  -  Діабет  -  Варикоз  - Вправи - Covid-19 


Ліки та препарати“Бостон удосконалений” Розчин для кондиціювання

-


Інструкція


Загальна характеристика:

основні фізико-хімічні властивості:стерильнийконcервований водний розчин з гідрофільними речовинами;

склад: 1 мл розчину містить: полімеруJR30M – 0,5 мг, гідроксипропілм етилцелюлози Е 4М - 6 мг, спирту полівінілового –3 мг, глюкаму Е-20 – 2 мг, полігексаметиленбігуаніду 20% - 0,0286 мг, хлоргексидинглюконату 20% - 0,176 мг, динатрію едедату – 0,5 мг, натрію хлориду– 7,8 мг, калію хлориду – 1,7 мг;

допоміжні речовини: натрію фосфат, калію фосфат, вода очищена.

Форма випуску. Розчин.

Фармакотерапевтична група. Антисептичні та дезінфекційні засоби.

Код АТС D08A C52.

Фармакологічні властивості. Дезінфікує, запобігає висиханню та зберігає властивості фтор силікон-акрилатових, силіконакрилатовихгазопроникних контактних лінз під час зберігання їх у контейнері.

Показання для застосування. Для дезінфекції, зволожування та зберігання ( після очищення й ополіскування) фтор силіконакрилатових, силіконакрилатових газопроникних контактних лінз.

Спосіб застосування та дози.

1. Вимити руки з милом.

Відразу, після видалення лінзи з ока помістити її надолоню, змочити двома (2)- чотирма (4) краплями “Бостон удосконалений” Очищувачі протягом двадцяти (20) секунд пучкою вказівного пальця іншої руки обережно протирати лінзу (з обох боків), здійснюючи рухи по прямій лінії. ЗалишкиОчищувача видалити шляхом ретельного промивання лінз під проточною водою.

Після очищення лінз розчином “Бостон удосконалений”Очищувач і промивання під проточною водою покласти їх у контейнер для зберігання і залити свіжим “Бостон удосконалений” Розчин для кондиціювання. Залишити лінзи у кондиціонері мінімум на чотири (4) години (або на всю ніч).

Після того, як лінзи вийняті із контейнера, можна за бажанням додатково зволожити їх свіжим розчином для кондиціювання і після цього відразу вставити в очі.

Побічна дія. У разі виявлення подразнення припинити використання препарату та звернутися до окуліста.

Протипоказання. Розчин не можна застосовувати при наявності алергії до будь-якого з компонентів препарату. Розчин не призначений для м’яких гідрофільних контактних лінз.

Особливості застосування. Призначений за прямим призначенням. Щоб уникнути забруднення розчину, не допускати контакту крапельниці флакону з руками або будь-якою іншою поверхнею. Після використання флакон необхідно щільно закрити. “Бостон удосконалений” Розчин для кондиціювання необхідно виливати з контейнера для зберігання контактних лінз після кожного використання. Після тривалого зберігання (більш 30 днів у контейнері) лінзи перед використанням слід очистити та продезінфікувати цим же розчином, налитиміз флакона.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Заборонено зміщувати розчин з іншими рідинами.

Умови та термін зберігання. Зберігати у недоступних длядітей місцях, при кімнатній температурі протягом 2 років з дня випуску та 90днів після розкриття флакону.
Кількість переглядів:
Оцінка і коментарі відвідувачів
comments powered by Disqus