Ліки від а до я  -   Хвороби  -  Калькулятор калорій  -   Магнітні бурі  -   Дієти  -  Очищення організму  -  Схуднення  -  Молочниця
Геморой  -  Лікування  -  Косметологія  -  Поради  -  Інсульт  -  Інфаркт  -  Діабет  -  Варикоз  - Вправи - Covid-19 


Ліки та препарати







Конеал

-


Інструкція


Склад:

діючі речовини: 1 мл розчину містить флуконазолу 3 мг;

допоміжні речовини: натрію фосфат, натрію дигідроген фосфат, динатрію едетат, бензалконію хлорид, натрію хлорид, вода для ін’єкцій.

Лікарська форма. Краплі очні, розчин.

Фармакотерапевтична група.

Засоби, що застосовуються в офтальмології. Код АТС S01.

Клінічні характеристики.

Показання.

Гострі та хронічні кон’юнктивіти, слизо-гнійні кон’юнктивіти, блефарокон’юнктивіти, блефарити, гнійна виразка рогівки з гіпопіоном чи без нього, бактеріальні кератити та кератоз кон’юнктивіти з хронічними дакріоциститами, мейбоміїт, передопераційна профілактика в офтальмологічній хірургії, після операційні інфекції.

Протипоказання.

Підвищена чутливість до компонентів препарату, дитячий вік.

Спосіб застосування та дози.

Дорослі одну або дві краплі закапують у кон’юнктивальний мішок ураженого ока кожні 4 години у денний час до зникнення ознак захворювання. Тривалість лікування визначає лікар.

Побічні реакції.

Ексфоліативні порушення шкіри, судоми, лейкопенія, тромбоцит опенія, алопеція.

Передозування.

Немає повідомлень щодо передозування препарату.

Застосування в період вагітності або годування груддю.

Немає достатніх та перевірених даних щодо застосування препарату у вагітних. Невідомо, чи локально застосований флуконазол виділяється у молоко.

У період вагітності і годування груддю Конеал варто застосовувати лише тоді, коли можлива користь для матері виправдовує потенційний ризик для плоду (дитини).

Особливості застосування.

Препарат не застосовується для ін’єкцій.

Якщо при застосуванні препарату подразнення ока не зникає або посилюється, слід припинити закапувати розчин.

Забороняється доторкатися кінчиком флакона-крапельниці до будь-яких поверхонь, оскільки це може призвести до забруднення вмісту флакона.

Діти.

Досвід застосування у дітей флуконазолу у вигляді очних крапель відсутній, тому препарат не рекомендується застосовувати у цій віковій категорії.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні авто транспортом або роботі з іншими механізмами.

Пацієнтам, у яких після застосування очних крапель Конеал тимчасово погіршується чіткість зору, не рекомендується керувати автомобілем або працювати зі складною технікою, верстатами чи будь-яким іншим складним устаткуванням, що вимагає чіткості зору.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

Флуконазол подовжує протромбінований час кумаринових антикоагулянтів, тому протромбінований час слід постійно контролю вати.

Одночасний прийом флуконазолу та циклоспорину може спричинювати підвищення рівня останнього.

Флуконазол суттєво підвищує рівень фенітоїну та AUC (площа під кривою концентрація/час) та є результатом фенітоїнової токсичності.

Одночасне застосування флуконазолу та пероральних гіпоглікеміків – похідних сульфонілсечовини (хлорпропаміду, глібенкламіду, гліпізиду, тол бутаміду) – у хворих на цукровий діабет може спричинити збільшення концентрації плазми та зменшення метаболізму антидіабетичних компонентів.

Одночасне застосування флуконазолу та рифампіцину зменшує AUC флуконазолу на 20 %.

Фармакологічні властивості.

Конеал – протигрибковий препарат.

Фармакодинаміка. Флуконазол – представник нового класу триазольних протигрибкових засобів, потужний селективний інгібітор синтезу стеролів у клітині грибів.

Флуконазол – це азол другого покоління широкого спектра протигрибкової дії. Флуконазол має специфічну фармакокінетичну дію на інфекції центральної нервової системи, нирки та очі, успішно застосовується в лікуванні інфекцій, спричинених Cryptococcus neoformans та Candida albicans.

Candida spp., а особливо Candida. albicans та Cryptococcus spp., переважають при серйозних грибкових інфекціях у пацієнтів, хворих на СНІД. У хворих на рак C. albicans – головний кандидозний патоген. C (Torulopsis) glabrata, C. pezrapsilosis та C. krusei нараховують в 46 % систематичних кандидозних інфекціях за останніми дослідженнями. Histoplasma capsulatum та Aspergillus spp. є також проблематичними у пацієнтів з імунодефіцитом та у тих, хто переніс трансплантацію кісткового мозку. Інші грибкові інфекції, такі як Сoccidioides spp., можуть спричинити серйозні інфекції, особливо у пацієнтів з імунодефіцитом.

Фармакокінетика. Висока біодоступність та низька токсичність флуконазолу, його стабільність, водорозчинність, низь комолекулярна маса, анти грибкова дія, дає можливість використовувати його для лікування місцевих очних інфекцій. Проникання флуконазолу (0,2 %) в рогівку та водянисту вологу ока було досліджено за допомогою методу газорідинної хроматографії. Максимальний рівень концентрації флуконазолу через 5 хв після обробки у рогівці складає – 8,2 ± 1,2 мкг/г та через 15 хв після нанесення на водянисту вологу ока становить – 9,4 ± 2,3 мкг/мл.

Період напів виведення (Т1/2) в очах, що піддавались впливу флуконазолу, становить 15 хв.

Фармацевтичні характеристики.

Основні фізико-хімічні властивості: прозорий безбарвний розчин.

Термін придатності.

2 роки.

Умови зберігання.

Зберігати в захищеному від світла місці при температурі не вище 25 °С .

Зберігати в недоступному для дітей місці.

Розчин можна застосовувати протягом одного місяця після відкриття флакона.

Упаковка.

Флакони по 5 мл, 1 флакон у картонній коробці.

Категорія відпуску.

За рецептом.

Виробник.

Алкон Парентералс (Індія) Лтд.

Місцезнаходження.

SP-918, Фейз III, Бхиваді – 301019, Райастан, Індія.
Кількість переглядів:
Оцінка і коментарі відвідувачів
comments powered by Disqus