1. Ведіть здоровий спосіб життя. Вам точно доведеться забути про куріння, вживання алкоголю та фастфуд. Також до онкології може призводити низька фізична активність. Тому саме час розпочати робити вранішню зарядку та бігати в парку. Фахівці вважають, що люди, які сидять понад 5 годин на день завдають своєму організму непоправної шкоди. Хтось курить пачку сигарет на день, а хтось просто сидить.
Також дуже важливо проходити профілактичні огляди у лікарів. Якщо виявити рак на ранній стадії, то буде більше шансів на повне одужання. Дізнатись про весь комплекс обстежень можна за посиланням:
https://delta-med.com.ua/directions/onkolohiya/. Ставитись до свого здоров’я потрібно з турботою.
2. Більше вітамінів у раціоні. Перш за все ми говоримо про корисні харчові продукти. На вашому столі повинні бути овочі, фрукти, горіхи, зелень. Приймати синтетичні вітаміни можна тільки після консультації з сімейним лікарем. Науковці стверджують, що вживання деяких добавок може знижувати ризик виникнення раку простати у чоловіків.
Досвід багатьох людей свідчить, що краще витрачати гроші на здорову їжу та абонемент у спортивний зал, ніж на лікування.
3. Вживайте продукти з протипухлинним ефектом. Те, що дарує нам матінка природа, найкраще підходить організму. Їжте цитрусові, ягоди, бобові, сухофрукти, морепродукти, пийте зелений чай. Доцільно буде відмовитись від смаженої та копченої їжі. Такі методи приготування продуктів призводять до утворення в їжі канцерогенів. А вони згубно впливають на здоров’я.
4. Не забувайте про вакцинацію. Лікарі рекомендують робити щеплення від грипу. Особливо це актуально в період пандемії коронавірусу. Запальні процеси в організмі можуть часто призводити до ускладнень. Тому краще берегти здоров’я, ніж лікувати недугу згодом.
5. Вдягайтесь та взувайтесь комфортно. Стиль та мода мають велике значення, особливо для жінок. Але про вузький одяг та незручні туфлі на височенних підборах краще забути, якщо хочете бути здоровою людиною.
6. Оцініть свої ризики захворіти. Потрібно дізнатись, чи є у вас генетична схильність до тих чи інших захворювань. У спадок онкологічні хвороби передати неможливо, але існує певно кореляція.
Слідкуйте за здоров’ям ретельно, адже від цього залежить якість вашого життя та його тривалість.