На жаль, рак підшлункової залози складно діагностувати на ранніх стадіях, тому що він зазвичай не викликає ніяких симптомів. Але зміна температури тіла може бути не таким відомим симптомом.
Рак підшлункової залози
Пухлина підшлункової залози на ранніх стадіях частіше за все не викликає ніяких симптомів, що ускладнює діагностику. Однак, коли симптоми все ж розвиваються, ознакою цього може бути гарячка і тремтіння.
Лихоманка є звичайним явищем і зазвичай проходить без лікування, хоча в окремих випадках може бути ознакою чогось серйознішого. Тому вам слід відвідати свого терапевта, якщо лихоманка зберігається протягом тривалого часу або якщо у вас є які-небудь інші симптоми раку підшлункової залози.
У дослідженні, опублікованому в Національній бібліотеці охорони здоров'я США, вивчається рак підшлункової залози, замаскований під лихоманку.
У дослідженні у 63-річного пацієнта чоловічої статі спостерігалися щоденна лихоманка, нічна пітливість і стомлюваність. Комп'ютерна томографія показала пухлину між дванадцятипалою кишкою і голівкою підшлункової залози.
Інфекція є найбільш частою (67 відсотків) етіологією лихоманки у онкологічних хворих, в той час як неопластична лихоманка, яка викликається самою пухлиною або її інвазивною процедурою, складає 27 відсотків неінфекційних епізодів лихоманки, наголошується в дослідженні.
Аденокарцинома підшлункової залози може проявлятися як неопластична лихоманка на момент постановки діагнозу.
Інші симптоми раку підшлункової залози: біль в животі, що віддає в спину, втрата апетиту або ненавмисна втрата ваги, пожовтіння шкіри і білків очей (жовтяниця), сеча темного кольору, свербляча шкіра, втома.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Коліки у немовлят: чим допомогти дитині?
7 речей, які категорично не можна забороняти дитині
Булочки по принципу сінабонів з цікавим інгредієнтом