Добровольці повинні були слідувати програмі зниження ваги. Вона включала індивідуальну дієту і рекомендації, що стосуються способу життя. Вцілому учасники обмежували калорійність раціону і уникали вживання оброблених продуктів, багатих на вуглеводи.
Крім того, добровольці тренувалися. Їх попросили приділяти фізичній активності 200 хвилин на тиждень (приблизно по 30 хвилин на день). Також учасникам допомагали впоратися з іншими факторами ризику аритмії, такими як гіпертонія, підвищений рівень цукру в крові і апное сну.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ТОП-3 літні коктейлі для схудненняЗа час дослідження від аритмії позбулися більше 50% добровольців. Найкращих результатів досягли ті, хто скинув мінімум 10% від своєї стартової ваги. З 135 осіб, які втратили 10% від власної ваги, 88% протягом попереднього року або взагалі не стикалася з аритмією, або стійка аритмія у них перейшла в пароксизмальну.
Епізоди стійкої аритмії можуть тривати тижнями і вимагати лікування, а епізоди пароксизмальної аритмії зазвичай зберігаються менше тижня і проходять самі. У 41% з 116 учасників, які втратили тільки 3% від своєї ваги, пароксизмальна аритмія стала стійкою. Всього в однієї людини з цієї групи спостерігали зворотній ефект.