У тих випадках, коли правильне харчування та регулярні заняття спортом не дають бажаного результату, і жир на животі нікуди не зникає, можна скористатися іншими способами
Жир на животі
Якщо загалом відбувається зниження ваги, але об'ми талії при цьому зменшуються повільно, це може свідчити про порушення метаболічних процесів в організмі. На цьому тлі у людини також можуть спостерігатися відчуття втоми, випадання волосся, головний біль і навіть набір ваги при дотриманні дієти.
Відрегулювати метаболізм можна за допомогою силових тренувань, які треба розпочинати на половині шляху до цільової маси тіла. Це дозволить підвищити метаболізм з допомогою зростання м’язової маси.
М’язи у вашому тілі є дуже метаболічно активною тканиною, тому що вони витрачають енергію щодня, навіть коли ви відпочиваєте
Фахівці рекомендують також підтримувати дефіцит калорій, але пам’ятати, що голодування уповільнює метаболізм. Необхідно отримувати достатньо енергії, яка потрібна для нормальної роботи організму.
До раціону слід включити корисні жири та білки. Багато ненасичених жирних кислот приховані в таких продуктах як горіхи або авокадо, а підвищене споживання білка сприяє зростанню м’язової маси та прискоренню обміну речовин.
Вони набагато повільніше перетравлюються організмом, що потребує значно більше енергії. Це стимулює обмін речовин. Але будьте обережні: горіхи, зокрема, можуть швидко стати справжніми пастками калорій.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Чому лікарі закликають батьків зберігати молочні зуби дітей?