Несолодкий кисіль допомагає знижувати зайву вагу та корисний при захворюваннях шлунково-кишковоги тракту.
Користь киселю для схуднення
Кисіль швидко і надовго насичує, що дуже важливо під час схуднення. Він знижує кислотність шлунка, допомагає при печії, обволікає та заспокоює подразнену слизову оболонку, забираючи неприємні симптоми. Завдяки крохмалю, напій стимулює розмноження корисних біфідо- та лактобактерій.
Кисіль вважається поживним продуктом, але при цьому містить порівняно небагато калорій і бере участь у ліпідному обміні в організмі.
Ще одна цілюща властивість киселю, якщо вживати його на постійній основі: він знижує ризик розвитку раку. До складу крохмалю входять біологічні сполуки з антиоксидантними властивостями. Вони захищають клітини від пошкодження вільними радикалами, нейтралізують запальні процеси в організмі та знижують ризик розвитку злоякісних пухлин.
Розглянемо склад киселя докладніше. Потрібно пам'ятати, що він переймає речовини, що містяться в інгредієнтах (ягодах, злаках тощо). У будь-якому киселі є крохмаль, це обов'язковий інгредієнт. Він містить антиоксиданти та нейтралізує вільні радикали.
Вітамін С – антиоксидант, що захищає від вірусів, допомагає впоратися з навантаженнями. Надходить у напій з ягід та фруктів.
Вітамін А також надходить з ягід та фруктів. Корисний для очей та шкіри.
Вітаміни групи B. Попадають із цільних злаків. Активізують обмін речовин та процеси регенерації.
Калій. Попадає в кисіль із злаками. Необхідний для м'язів, судин і взагалі бере участь у багатьох процесах.
Метіонін - незамінна амінокислота, що підвищує синтез холіну, лецитину та інших складних ліпідів. Нормалізує рівень холестерину, важливий для печінки. Підвищує настрій – це легкий натуральний антидепресант.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Чому не можна проколювати вуха дівчаткам до 14 років?
Поради батькам, як навчити дитину захищати себе від булінгу