1. Зменшуйте порцію. Дослідження показали, що з часом наші порції значно збільшилися. Їмо більше, тому неминуче споживаємо більше калорій, навіть якщо ми їмо здорову їжу. За столом не можна їсти більше, ніж помістилося на складених долонях. Це розмір вашого шлунка та порції їжі, яка може бути засвоєна організмом без особливих зусиль.
2. Не дуріть себе «легкими» продуктами. Ви радісно поспішайте до продуктів «з низьким вмістом жиру», але уважно читайте етикетки. Більшість «дієтичних» продуктів насправді містять більше цукру та борошна, щоб надати їм щільності та покращити смак, що фактично збільшує їх калорійність. Жири в знежирених продуктах є вуглеводами низької якості, які швидко згоряють і всмоктуються в кров, викликаючи швидке зростання і швидкий занепад енергії, і посилюють почуття голоду. Крім того, дослідження показують, що з'їдаючи велику кількість дієтичних продуктів, ми споживаємо більше калорій, ніж при нормальному харчуванні.
3. Відмовтеся від газованих напоїв. Вони містять кофеїн, багато фруктози або кукурудзяного сиропу і дуже багато цукру. Крім того, вуглекислий газ провокує здуття живота.
А ви готові дотримуватися цих порад?
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Діти можуть вередувати і це нормально
Як назвати хлопчика: імена, які принесуть дитині успіх