Рак молочної залози - одне з найпоширеніших жіночих захворюваннь і саме воно обросло немислимими байками та міфами, заледве половина з яких дійсно правдива. Детальніше читайте у "Країні Здоров'я".
Генетична схильність не обов'язкова
1. Рак залози - головний жіночий «вбивця». Це не так, слабка половина людства в 8-9 разів більше помирає від недуг серцево-судинної системи.
2. Смертність від захворювання продовжує збільшуватися з кожним роком. Збільшення кількості жінок мають таке захворювання зростає — це факт, а смертність від раку грудей на сьогоднішній день, навіть дещо зменшилася в порівнянні, наприклад, з 90 роками.
3. Генетична схильність до захворювання передається тільки по материнській лінії. Це твердження теж невірне. Гени BRCA1 і BRCA2 можуть міститися і в чоловічому організмі, тільки не так себе проявляти і 50% ймовірності розвитку захворювання вони можуть передавати своїм дітям.
4. Якщо були виявлені передаються у спадок гени BRCA1 і BRCA2, то нічого вже не можна зробити. Невірно. Виявлені гени звичайно не можна видалити, але можна зменшити вірогідність розвитку захворювання, шляхом постійного контролю фахівців і самостійного дослідження молочних залоз.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Шкідливі гігієнічні звички, до яких ми привчаємо дітей
Чому діти не сплять ночами?
Легендарний вафельний торт буде ще смачнішим з цим рецептом (відео)
Вареники по-полтавськи - наче пухкі хмаринки з начинкою