Не поспішай закривати цю сторінку: як показує практика, багато навіть досвідчених модниць поняття не мають про те, як потрібно приміряти одяг, щоб потім не розчаруватися.
1. Пам'ятай, що в тісних примірочних з не завжди правильним освітленням ти навряд чи залишишся задоволена своїм відображенням у дзеркалі. Не соромся вийти і подивитися на себе в дзеркалах в торговому залі, коли приміряєш одяг.
2. Якщо плануєш купити одяг, який будеш носити з взуттям на підборах, попроси консультанта принести відповідні туфлі. У хороших магазинах з цим немає ніяких проблем.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Сім предметів одягу, які вас старять3. Обов'язково порухатись: присядь, підніми / опусти руки, нахилися - повтори всі рухи, які здійснюєш щодня. Присідати потрібно, коли міряєш брюки та спідниці, нахилятися - під час вибору сукні, піднімати і опускати руки - якщо купуєш сорочку, жакет, пальто.
4. Приміряй взуття, надівши тонкі шкарпетки. Капронові колготки і следки не захищають від інфекцій, і підчепити грибок в них простіше простого.
5. Обов'язково оглядай шви на одязі. Вони повинні бути акуратними, без ниток, які стирчать чи витягуються з речі.
6. Прийшовши додому, прийми душ. Куплену нижню білизну, колготки, шкарпетки попери, новий одяг пропрасувати з обох сторін гарячою праскою (якщо виробник цього не забороняє).