При сухій або нормальній шкірі користуйтеся скрабом один раз на тиждень.
Жирну або змішану шкіру можна піддавати цій процедурі трохи частіше.
Як правило, рекомендується утримуватися від даного засобу при чутливій шкірі або при рясній вугровій висипці. Проте раз на тиждень ви можете обережно обробляти скрабом схильну до вугрів шкіру, щоб очистити пори і запобігти висипанням.
Домашні пілінг-маски Пілінг-маски можна з успіхом готувати в домашніх умовах з наявних у господарстві продуктів. Подібно впливу мила, найдрібніші частинки, додані в маску - наприклад, морський або річковий пісок, сіль, мигдальні висівки, подрібнені шкарлупки яєчної шкаралупи, діють як найтонший наждачний папір і механічно видаляють рогові лусочки. Наводимо кілька ефективних і доступних масок для злущення шкіри.
Медовий пілінг Розплавте 2 столові ложки бджолиного меду в водяній бані (намагаючись не доводити до високої температури мед), зніміть з вогню і, трохи остудивши, додайте до меду сік 1/2 лимона і 1 столову ложку пшеничних висівок. Теплу суміш на півгодини нанести на обличчя, а потім її необхідно ретельно змити великою кількістю теплої води. Маска ідеальна для нечистої шорсткої шкіри, живить, освіжає і освітлює її, а завдяки висівкам надає регенеруючу дію.
Сирний пілінг Візьміть 1 чайну ложку перемеленого в кавомолці рису, ретельно перемішайте його з 2 стоповими ложками сиру і 0,5 чайної ложки оливкової олії. Отриману масу, трохи підігрів, нанести на 15 хвилин на обличчя.
Яєчний пілінг 1/2 чайної ложки розмолотої в кавомолці яєчної шкаралупи розмішати з яєчним жовтком і чайною ложкою сметани і бажано в теплій воді нанести на підготовлене для маски обличчя. Через 20 хвилин маску зняти і нанести живильний крем.
Морквяно-вівсяний пілінг Велику соковиту моркву потріть на тертці, потім додайте 1/2 чайної ложки розмелених в кавомолці вівсяних пластівців "Геркулес". Готову кашку нанесіть на обличчя, а через 20-25 хвилин змийте все водою кімнатної температури.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як зробити шкіру ідеально гладкоюІдеальна в якості натурального пілінгу-кавова гуща. Наносимо її рівномірно на попередньо очищену і злегка зволожену шкіру. Даємо підсохнути. Знімаємо круговими масажними рухами по масажних лініях. Споліскуємо обличчя спочатку теплою, потім прохолодною водою.