Зима сповнена неприємностей для волосся. Вітер, холод, сухе повітря, і постійна зміна холодних і теплих температур - ось лише невеликий перелік того, що доводиться випробовувати волоссю в холодну пору року. Плюс, постійна нестача вітамінів, так як зимовий раціон харчування відрізняється відсутністю достатку овочів і фруктів.
Щоб полегшити долю волосся, за ними потрібно правильно доглядати, а також приймати вітаміни.
Як доглядати за волоссям взимкуЯкщо говорити в загальному і цілому, то в зимовому догляді за волоссям повинні бути присутніми все той же шампунь, бальзам, і маска, а також, за необхідності, незмивні засоби. Єдина різниця, що в зимовому догляді очищаючі засоби повинні бути максимально м'якими, а засоби догляду - максимально поживними
Правильний шампуньГоловна функція зимового шампуню - не просто очищати, а очищати м'яко, дбайливо ставлячись до шкіри голови. Вся справа в тому, що лупа найчастіше спостерігається в зимовий період, коли в приміщеннях можна спостерігати сухе повітря, а на голові більшу частину часу перебуває шапка. І будь-який агресивний засіб тільки посилить дану проблему.
Фахівці радять вибирати зимовий шампунь з позначкою "живильний" або "для сухого волосся". Це забезпечить їм дбайливий догляд. Краще всього, якщо в шампунь не буде SLS або SLeS.
Правильний бальзамЧи потрібно користуватися бальзамом для волосся? Звичайно ж, потрібно. А тим більше, в зимовий період. Саме бальзам - це той засіб в зимовому догляді, який зніме статику, зволожить і додасть волоссю блиск. Вибирай поживні або зволожуючі бальзами залежно від власних уподобань. Не наноси його на коріння, і витримуй на довжині трішки більше звичайного.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Осінньо-зимові вітаміни: 10 найкорисніших продуктівПоживна маскаЩе одним обов'язковим атрибутом зимового догляду є живильна маска. Саме вона відновить волосся, додасть йому блиск і наситить його корисними речовинами. Взимку маску можна застосовувати 2 рази на тиждень, якщо у тебе нормальне і сухе волосся, а також 1 раз, якщо ти страждаєш жирністю. Як і у випадку з бальзамом, маску не потрібно наносити на коріння, а час тримання зроби не менше 10 хвилин.
МаслаЗима - не привід забувати про маски з олії, однак варто вибирати більш жирні і насичені масла. Якщо влітку для волосся ідеальні оливкова олія, масло кокоса і масло виноградних кісточок, то взимку переходь на мало ши, авокадо і масло зародків пшениці. Щоб від масок не було зворотного ефекту, обов'язково загорни голову харчовою плівкою, трохи підігрій, і зверху надягти рушник.
У зимовий період постарайся, як можна рідше сушити волосся феном, і робити гарячі укладання.