Чудодійні властивості, які мають хлібні маски, відзначають стилісти у всьому світі. Харчові волокна, що містяться в житньому хлібі, сприяють поліпшенню обміну речовин, вітамін, А справляється з лупою, фтор необхідний для росту волосся, калій зволожує і бореться з пасмами, які січуться.
Існує багато народних рецептів хлібних масок. Для самого простого знадобляться тільки скибочки житнього хліба (можна використовувати тільки чорний хліб, білий не підійде), який заливають окропом і залишають на 2години в темному місці. Отриману маску наносять на брудне, злегка зволожене волосся і залишають на 30 хвилин. Після процедури необхідно промити голову шампунем або теплою водою з оцтом. Щоб надати волоссю блиск, косметологи радять додавати в подібну маску сік лимона.
Житня маска для волосся не тільки зміцнює волосся, але і прискорює його ріст. Якщо ви мрієте швидше позбутися від короткої стрижки, то приготуйте хлібну маску на відварі з ромашки. Для рецепта знадобитися м'якоть свіжого житнього хліба (300 г), настій ромашки або кропиви (зараз у багатьох аптеках продаються готові збори з трав), яєчний жовток. Все це необхідно ретельно змішати міксером або блендером. За консистенцією маска повинна бути такою ж, як сметана. Врахуйте, що змивати таку маску не просто. Щоб полегшити дану процедуру, можна заздалегідь додати в маску оливкову, реп'яхову або касторову олію.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Маска для догляду за волоссям + природний фарбникЩе один рецепт маски. При бажанні хліб можна замочувати не в окропі, а в молоці. Це додасть волоссю легкість при розчісуванні.
Маска для волосся з хліба підходять для будь-якого типу волосся. Застосовувати її бажано раз на п'ять днів, курс лікування повинен становити 10-12 процедур. Навіть у себе вдома можна влаштувати салон краси і подарувати волоссю красу і здоров'я.