Ліки від а до я  -   Хвороби  -  Калькулятор калорій  -   Магнітні бурі  -   Дієти  -  Очищення організму  -  Схуднення  -  Молочниця
Геморой  -  Лікування  -  Косметологія  -  Поради  -  Інсульт  -  Інфаркт  -  Діабет  -  Варикоз  - Вправи - Covid-19 


8 небезпечних компонентів косметики

08:00, 29 Гру 2015 · Категорія: Жіноче здоров'я, Косметологія · Переглядів 1367 · 

Якщо ми будемо продовжувати купувати засоби, що приносять нам шкоди, виробники будуть продовжувати їх випускати. Це замкнуте коло: попит народжує пропозицію. Настала пора саме нам сказати своє вагоме споживче "Ні!" косметичним засобам, що містить небезпечні інгредієнти. Прокрутіть цей список, щоб переконатися, що ви знаєте ворога в обличчя.


Читайте етикетку

Читайте етикетку



1. Парабени

Ці речовини є потенційними гнобителями ендокринної системи та імітаторами естрогену, які своїм впливом збільшують ризик розвитку раку молочної залози. Для чого ж тоді виробники настільки завзято додають ці речовини в більшість косметичних засобів, зволожуючих кремів і піни для гоління? Тому що вони прекрасні консерванти. Позиція виробників непохитна, вони вважають, що на сьогоднішній день у покупців немає ніяких підстав турбуватися на рахунок засобів, що містять парабени, тим не менш, вони обіцяють продовжити досліджувати негативні впливи інгредієнта на організм людини. Ви вправі продовжувати користуватися подібними засобами, але чи не краще убезпечити себе, ніж стати черговою жертвою?

2. Сульфати

Швидше за все, всі ваші пінні кошти містять лаурилсульфат: шампуні, гелі, піни, мило тощо. Але для ряду людей, вміст цієї речовини може призвести до цілого ряду алергічних проявів від легкого висипу до повномасштабної кропив'янки, головного болю, набряку гортані. Іноді подібні симптоми розвиваються з часом. Невже ваша шкіра і голова настільки брудні, щоб використовувати інгредієнти, що застосовуються в автомийках? Будьте добрішими до свого волосся і тіла, вибирайте миючі засоби без яких би то не було сульфатів.

3. Синтетичні барвники та ароматизатори

Ці продукти часто використані з продуктів тваринного походження, що особливо важливо для людей, які ведуть вегетаріанський спосіб життя. Але і всі інші повинні знати, що ці інгредієнти є сильними алергенами.

4. Продукти нафтопереробки

Виробники запевняють, що хімічні масла зволожують ваше тіло, губи і все інше, тому вони включають нафтохімію в блиск для губ, зволожуючий крем. Логічно це? Насправді хімічні масла заважають вашій шкірі виробляти власну вологу, порушуючи тим самим водний баланс. У поєднанні з впливом сонця це призводить до обезводнення і розтріскування. Що ви робите в результаті? Ще більше користуєтеся зволожуючими засобами на основі нафтопродуктів. Уловлюєте? Виробникам це вигідно чим більше ви ними користуєтеся, тим сильніше в них потребу.

5. Фталати

Враховуючи те, що фталати були заборонені в Європі для виготовлення іграшок, ми, нічтоже сумнящеся, включаємо їх у цей список. Запевнення виробників в абсолютній безпеці цих інгредієнтів під великим питанням.

6. ГМО

Генетично модифіковані організми досі не є повністю вивченими. Навряд чи вам може пошкодити такий продукт, як, скажімо, генно-модифікований крохмаль, але все ж краще віддати перевагу натуральним засобам і продуктам, які виросли без втручання мікробіологів.

7. Триклозан

За своєю суттю - це антибактеріальний компонент, іншими словами антибіотик, який додається в засоби краси для блокади розвитку хвороботворних бактерій. Але останнім часом вчені сильно стурбовані нашим надмірним захопленням всілякими антибактеріальними засобами. Причиною занепокоєння є те, що бактерії адаптуються до будь-яких антибіотиків і в результаті народжується нове покоління бактерій, більш стійких і агресивних. Навіть лікарі стали призначати їх з обережністю Але ми, споживачі, постійно щось знезаражуємо: носимо з собою антибактеріальні серветки, миємо руки антисептичними гелями, вичищаємо будинок агресивно хімією і навіть купуємо косметикою з додаванням триклозану. Якщо ви турбуєтеся про мікроби, що живуть у вашій туші, підіть іншим шляхом - просто викиньте її, але не купуйте туш з триклозаном.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 5 дешевих засобів для краси, які можна купити в аптеці

8. Формальдегід

Вже доведено, що використання цієї речовини в приміщенні негативно впливає на якість повітря, яким ми дихаємо. Так з якого дива ми наносимо його на тіло? Подивіться на етикетку будь-якого з ваших лаків для нігтів, це речовина, напевно, є там. Використання формальдегіду в косметиці заборонено в Японії та Швеції, але ми все ще використовуємо його, хоча очевидно, що це сильна отрута, якого слід уникати.

Отже, ви довіряєте всім цим огидним інгредієнтам і наносите їх на своє обличчя і тіло? Це небезпечно не тільки для нашої шкіри, але і для навколишнього середовища! Тепер ви знаєте, чого уникати в складі косметичних засобів. Який продукт лякає вас найбільше? Чому з цього списку ви не дозволите більше ніколи перебувати у ваших засобах по догляду за шкірою?


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:





Підписатись не коментуючи
E-mail:
 Додавання коментаря:
Ім'я:
Пароль: (якщо зареєстрований)
Email: (обов'язково!)

теги форматування

додати смайли
Підписатись на коментарі по e-mail
 

Пропонуємо переглянути наше відео





Останні новини

9:30
Три звички, котрі призводять до утворення зморшок
19:30
Одяг та взуття, які приносять біль вашій спині
9:30
5 продуктів, котрі збережуть вашу молодість
13:30
5 звичок, котрі роблять вашу шкіру старішою
6:30
Необхідні обстеження для молочних залоз
15:30
4 заповіді здорового харчування для жінки
8:30
Причини, через які у жінки болить в районі тазу
1:20
Жіноча косметика, яка здатна викликати рак
7:30
Топ-5 продуктів для жіночої краси
10:30
Мінуси від використання губної помади
12:30
Погані новини більше б'ють по психіці жінок, ніж чоловіків
6:30
Коли через випадіння волосся варто йти до лікаря
7:30
5 найбільших помилок у догляді за волоссям
19:30
Що означає надмірна кровотеча під час місячних
12:30
Найкраща дієта для красивого волосся
6:30
7 переваг капусти для жіночого здоров'я
17:30
Чому в жінок депресія під час менопаузи
0:20
Переваги бурякового соку для жіночого здоров'я
17:30
Їжа для красивого волосся та нігтів
9:30
Скільки кроків на день треба робити жінкам
9:30
Чому виникає горбик на шиї
8:30
Конкретні проблеми, які приносить взуття на підборах
7:30
Чай, який позитивно впливає на здоров'я жінок
1:20
Чому жінки мерзнуть більше, ніж чоловіки
19:30
Вчені назвали хворобу, яку жінці можуть принести високі підбори
1:20
Каші, котрі найкраще підійдуть жінкам
22:30
Як можна боротися з випаданням волосся
15:30
Переваги та недоліки кератину для волосся
12:30
5 видів депіляції, які найчастіше обирають жінки
23:30
Позитивний ефект від полірування волосся
19:30
Як правильно наносити оливкову олію на волосся
9:30
Переваги масок для волосся з ефектом фарби
8:30
Правила догляду за пористим волоссям
6:30
5 порад, як відновити волосся після завивки
13:30
Причини виникнення темних кіл під очима
13:30
Три корисні правила для жінок, як голитися в інтимній зоні
9:30
4 гормони у жінок та за що вони відповідають
8:30
5 речей, від яких жінкам треба відмовитися влітку
17:30
Коли лікарі радять робити мазок з шийки матки
13:30
Чіткі кроки для лікування молочниці
Здоров'я в соцмережах: