Ліки від а до я  -   Хвороби  -  Калькулятор калорій  -   Магнітні бурі  -   Дієти  -  Очищення організму  -  Схуднення  -  Молочниця
Геморой  -  Лікування  -  Косметологія  -  Поради  -  Інсульт  -  Інфаркт  -  Діабет  -  Варикоз  - Вправи - Covid-19 


Зимовий догляд: 10 кращих зимових масок для обличчя

07:00, 30 Гру 2015 · Категорія: Жіноче здоров'я, Косметологія · Переглядів 2102 · 

Взимку наша шкіра виглядає не кращим чином. Особливо це стосується обличчя - бліда, суха, млява і втомлена шкіра, на якій часто виникають почервоніння. Саме тому фахівці радять взимку робити живильні маски набагато частіше, ніж навесні, влітку і восени. Природно, сьогодні індустрія моди пропонує масу варіантів, але багато сучасних красуні уникають комерційної косметики - вони воліють бабусині поради, а не засоби з баночки або тюбика, які часом містять паралельно з корисними речовинами ще й "хімію".


Зимові маски

Зимові маски



1. Банани

Маска з цих фруктів відмінно живить шкіру, так як в бананах міститься велика кількість вітаміну А - особливо такі маски будуть корисні для сухої шкіри або схильної до подразнення.

- Для сухої шкіри розім'яти чверть банана в пюре, додати в нього половину столової ложки будь-якого живильного крему, кілька крапель лимона і оливкового масла. Нанести на обличчя і залишити на чверть години, після - змити.

- Для комбінованої шкіри чверть банана розім'яти в пюре і змішати в пропорції 1: 1 з вершками. Нанести на півгодини, потім змити.
 
2. Сметана (кефір, йогурт або пахта)

Маска з кисломолочних продуктів не тільки пом'якшує, але і омолоджує шкіру, відновлюючи її баланс. Це також прекрасний захист від морозу і холодного повітря.

- Найпростіший і зручний рецепт: сметану, кефір, йогурт (без добавок) нанести на обличчя і потримати не менше 15 хвилин, після чого ретельно змити. 

3. Творог

Маски на основі сиру прекрасно насичують шкіру вітамінами і мінералами, даруючи їй рівність і пружність. Що примітно, є маски, для яких необхідний жирний сир, а є такі, де потрібна знежирений його аналог.

- Кілька ложок домашнього сиру (підвищеної жирності) змішати з яєчним жовтком і ложкою оливкової олії. Розмішати до однорідності. Маску наносять на чверть години, а потім змивають водою.

- Кілька ложок знежиреного сиру, ложку міцного чаю, ложку льняного масла, цедру апельсина (лимона) ретельно розмішати. Нанести маску на обличчя, залишити мінімум на 15 хвилин, після - змити.

4. Яйця

Для приготування масок для обличчя не завжди використовують ціле яйце. В основному, окремо - жовток, окремо - білок. Маски з яєчного білка корисні для жирної шкіри, у якої розширені пори, так як білок здатний освіжити і стягнути шкіру, роблячи її здоровою і забезпечуючи захист від морозу та вітру. А ось жовток корисний сухій шкірі.

- Білок збити не сильно, але до повної однорідності, після чого нанести на обличчя. Потримати маску 30 хвилин, потім ретельно змити.

- Білок збити в піну, додати чайну ложку соку лимона, лимонну цедру і чайну ложку висівок. Маску тримають на обличчі близько 10 міну, потім змивають.

- Жовток розтерти з ложкою рослинного масла, потім ввести ложку ромашки (екстракту). Нанести на шкіру і залишити на чверть години. Знімають маску теплим чаєм, після чого змащують шкіру зволожуючим кремом.

5. Авокадо

Цей тропічний фрукт є унікальним засобом для сухої шкіри, схильної до частих подразнень в зимовий час. Завдяки своєму складу ця маска здатна не тільки живити шкіру, але і наситити її мінерами, вітамінами і антиоксидантами.

- М'якоть авокадо розім'яти в пюре, додати пару крапель оливкової олії, ретельно перемішати і нанести на шкіру. Залишити на півгодини, а потім змити. 

6. Вівсянка

Маска на основі вівсянки - це натуральні ліки для шкіри, яка страждає взимку від холоду та вітру. Вона здатна заспокоїти шкіру, а також відмінно пом'якшує її.

- Змішати в пропорції 1: 1: 1 вівсяні пластівці, мед і яєчний жовток, ретельно перемішати. Нанести маску на 20 хвилин, потім добре змити.

7. Желатин

Желатинові маски відомі тим, що прекрасно відбілюють, підтягують в'ялу і втомлену шкіру. Крім цього вони здатні поліпшити кровообіг.

- 10 грамів желатину залити 40 грамами холодної води, розмішати і залишити на годину. 40 грамів гліцерину і 10 грамів окису цинку розтерти і змішати з набряклим до цього часу желатином. Суміш підігріти на вогні, потім остудити до сироподібної консистенції. Цю маску можна зберігати кілька днів, перед використанням її достатньо буде просто трохи підігріти. У желатиновій масі намочити марлю і покласти на обличчя. Витримати півгодини. Після того, як маска буде знята, обличчя обов'язково треба змастити кремом.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Сухість обличчя: 5 масок на основі желатину для зволоження шкіри

8. Мед

Сьогодні існує величезна кількість масок, де одним з компонентів є мед. А як інакше, адже він чудово зволожує і відмінно живить вітамінами шкіру, дарує їй молодість і, що важливо, красу.

- Чайну ложку меду, столову ложку білої глини і 35 крапель соку лимона змішати до однорідності, після чого нанести на шкіру. Змити через 25 хвилин, після чого нанести крем.

- Столову ложку меду половину столової ложки чаю (міцного) і столову ложку вівсяних пластівців змішати, додати трохи води і підігріти. Маска накладається теплою, а зверху обличчя прикривається паперовою серветкою і бавовняним рушником. Витримати 20 хвилин, після змити водою.
 
9. Морква

Ця маска здатна помітно поліпшити колір обличчя, до того ж, завдяки тому, що морква містить велику кількості вітаміну А, ваша шкіра отримає хороший вітамінний заряд.

- Моркву натерти на тертці, додати оливкове масло - кілька крапель, перемішати і нанести на шкіру обличчя. Змити через 20 хвилин.

10. Лимон

Лимон багатий вітамінами, до того ж він здатний очистити і зміцнити шкіру, скоротити пори і поліпшити зовнішній вигляд обличчя.

- Жирний крем змішати з чайною ложкою соку лимона і половиною чайної ложки сметани. Маску нанести на шкіру на 25 хвилин. Зняти за допомогою лосьйону.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:





Підписатись не коментуючи
E-mail:
 Додавання коментаря:
Ім'я:
Пароль: (якщо зареєстрований)
Email: (обов'язково!)

теги форматування

додати смайли
Підписатись на коментарі по e-mail
 

Пропонуємо переглянути наше відео





Останні новини

9:30
Три звички, котрі призводять до утворення зморшок
19:30
Одяг та взуття, які приносять біль вашій спині
9:30
5 продуктів, котрі збережуть вашу молодість
13:30
5 звичок, котрі роблять вашу шкіру старішою
6:30
Необхідні обстеження для молочних залоз
15:30
4 заповіді здорового харчування для жінки
8:30
Причини, через які у жінки болить в районі тазу
1:20
Жіноча косметика, яка здатна викликати рак
7:30
Топ-5 продуктів для жіночої краси
10:30
Мінуси від використання губної помади
12:30
Погані новини більше б'ють по психіці жінок, ніж чоловіків
6:30
Коли через випадіння волосся варто йти до лікаря
7:30
5 найбільших помилок у догляді за волоссям
19:30
Що означає надмірна кровотеча під час місячних
12:30
Найкраща дієта для красивого волосся
6:30
7 переваг капусти для жіночого здоров'я
17:30
Чому в жінок депресія під час менопаузи
0:20
Переваги бурякового соку для жіночого здоров'я
17:30
Їжа для красивого волосся та нігтів
9:30
Скільки кроків на день треба робити жінкам
9:30
Чому виникає горбик на шиї
8:30
Конкретні проблеми, які приносить взуття на підборах
7:30
Чай, який позитивно впливає на здоров'я жінок
1:20
Чому жінки мерзнуть більше, ніж чоловіки
19:30
Вчені назвали хворобу, яку жінці можуть принести високі підбори
1:20
Каші, котрі найкраще підійдуть жінкам
22:30
Як можна боротися з випаданням волосся
15:30
Переваги та недоліки кератину для волосся
12:30
5 видів депіляції, які найчастіше обирають жінки
23:30
Позитивний ефект від полірування волосся
19:30
Як правильно наносити оливкову олію на волосся
9:30
Переваги масок для волосся з ефектом фарби
8:30
Правила догляду за пористим волоссям
6:30
5 порад, як відновити волосся після завивки
13:30
Причини виникнення темних кіл під очима
13:30
Три корисні правила для жінок, як голитися в інтимній зоні
9:30
4 гормони у жінок та за що вони відповідають
8:30
5 речей, від яких жінкам треба відмовитися влітку
17:30
Коли лікарі радять робити мазок з шийки матки
13:30
Чіткі кроки для лікування молочниці
Здоров'я в соцмережах: