Блакитна глинаДуже багата мікроелементами, які необхідні шкірі. Серед її корисних властивостей - відбілювання шкіри, протизапальний, антицелюлітний, протівострессовое ефекти.
Можна застосовувати для шкіри обличчя як засіб, що розгладжує зморшки, усуває вугровий висип. Для тіла, щоб прибрати післяпологові розтяжки. Для волосся, щоб стимулювати їх ріст і позбутися лупи.
Ці сприятливі впливу на організм здійснюються завдяки тому, що блакитна глина насичена залізом, азотом, калієм, магнієм і т.д.
Сіра глинаНайчастіше використовується у вигляді масок для зрілої шкіри, оскільки володіє тонізуючим, омолоджуючим ефектом. Дуже добре зволожує шкіру. Але є один нюанс в її застосуванні: маску тримають близько п'яти хвилин, не довше - потрібно не дати глині висохнути на обличчі, інакше вона пересушить шкіру.
Червона глинаУ ній міститься дуже багато міді та заліза - саме ці елементи надають їй такий відтінок. Добре підходить для чутливої, сухої шкіри, а так само для людей, яким не вистачає заліза в організмі. Добре бореться з висипаннями, деякими захворюваннями ендокринної системи, робить позитивний вплив на суглоби.
Біла глинаУніверсальний засіб, що використовують не тільки в чистому вигляді, але і додають в косметологічні маски, пасти, пудри, сухі дезодоранти.
Вона має унікальну властивість вбирати шкідливі речовини з шкіри: отрути, токсини, навіть віруси та грибкові інфекції!
У сучасній медицині лікування глиною призначається при різних видах артриту (за винятком туберкульозного), при запальних хворобах м'язів і кісток, варикозному розширенні вен.
Зелена глинаТакий відтінок глині надає високий вміст срібла, а так само цинку, магнію, кобальту, марганцю, фосфору. Застосовується для жирної та комбінованої шкіри у вигляді масок, ванн. Допомагає усунути бактерії зі шкіри, впоратися з вуграми, при додаванні в ванну знімає втому, тонізує шкіру.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 7 типів косметичної глини: властивості та особливостіЧорна глинаВикористовується для розтирань, компресів, масок, а так само всередину. Випиваючи щодня склянку води з додаванням однієї четвертої чайної ложки глини, під час епідемії грипу ви зможете вберегти себе від вірусів.
Також мікроелементи, що входять до складу глини, прискорюють обмін речовин, допомагають у боротьбі з целюлітом. Підходить для будь-якого типу шкіри.
Жовта глинаБере участь у виведенні токсинів з шкіри, а також у насиченні її киснем. Бореться з забрудненнями шкіри, додається до складу декоративної косметики. У косметології частіше застосовується як один з компонентів маски, ніж як самостійний матеріал.