Ліки від а до я  -   Хвороби  -  Калькулятор калорій  -   Магнітні бурі  -   Дієти  -  Очищення організму  -  Схуднення  -  Молочниця
Геморой  -  Лікування  -  Косметологія  -  Поради  -  Інсульт  -  Інфаркт  -  Діабет  -  Варикоз  - Вправи - Covid-19 


4 типи шкіри: визначте свій для правильного догляду

06:00, 23 Січ 2016 · Категорія: Жіноче здоров'я, Косметологія · Переглядів 3204 · 

Перш ніж купувати той чи інший засіб для догляду за шкірою, необхідно зрозуміти, чи підходить він вам чи ні. Основні критерії - вік і тип шкіри. Якщо з першим все ясно, то з другим ми вам допоможемо.


Від типу шкіри залежить догляд за нею

Від типу шкіри залежить догляд за нею



Три кроки, щоб визначити свій тип шкіри

Не потрібно бути дерматологом, щоб зрозуміти, до якого типу належить ваша шкіра. Існує три простих кроки до набуття цього найбільшого знання. І вони надзвичайно прості.

Знайдіть дзеркало.

Уважно вивчіть свої пори. Великі пори, чимось нагадують ямочки на апельсиновійшкірці, вказують на жирний тип шкіри. Відсутність видимих пір говорить про сухий тип. Відсутність видимих пір на щоках, але розширені пори в Т-зоні говорять про комбінований тип шкіри. Якщо ж ні один з описів вам не походить, і ваші пори можна назвати ні розширеними, ні зовсім невидимими, то, швидше за все, ви той рідкісний щасливчик, володар нормального типу шкіри.

Щоб переконатися у своїх здогадах, виконайте ще один тест. Легенько ущипніть себе за шкіру щоки і подивіться, який вона постане під напором ваших пальців. Якщо зібрана, вона відразу рясніє дрібними зморшками, то це говорить про нестачу зволоженості і підтверджує той факт, що ваша шкіра відноситься до комбінованого або сухого типу. Якщо ж вона на дотик здається щільною і гладкою, то це свідчить про її зволоженості і те, що ви цілком можете виключити ймовірність сухого або комбінованого типу шкіри.

Отже, ви дізналися, до якого типу належить ваша шкіра. Що ж тепер, викидати свої креми на смітник і бігти за новими? І як тепер жити з обертанням знанням? Спокій, тільки спокій, ми не залишимо вас без детальних інструкцій і розповімо, яких маніпуляцій і дій вимагає кожен тип шкіри.

Суха шкіра

Незважаючи на те, що власникам сухої шкіри не потрібно турбуватися про розширені пори і жирний блиск, їм все одно є про що переживати. Такий тип часто відчуває проблеми, що називається, зі здоровим кольором обличчя. Суха шкіра часто виглядає втомленою і виснаженою. Особливо це помітно в холодний період року, коли ми стикаємося з недоліком сонця і надмірною сухістю повітря.

Як вирішити проблеми лущення, тонкості і втрату еластичності, які так знайомі власницям цього типу? Зволоження, харчування та ще раз зволоження. У цьому вам допоможуть всілякі патчі, креми, маски і сучасні гаджети. Наприклад, зволожувач повітря повинен стати вашим незамінним помічником у боротьбі за красу шкіри. Також гарною підмогою буде зміна вашого раціону харчування. Експерти особливо наполягають на введення таких продуктів, як авокадо і різних овочевих коктейлів та смузі, які лікуватимуть вас зсередини. Взагалі, строго кажучи, власницям сухої шкіри особливо варто полюбити продукти з високим вмістом Омега-3, які допоможуть тримати шкіру в тонусі і добре зволоженою.

Жирна шкіра

Почнемо з поганих новин. Як правило, подібний тип шкіри зовні не дуже привабливий - розширені пори, нездоровий блиск, регулярні висипання. Втім, ми впевнені, ви тепер про це знаєте не з чуток. Однак, незважаючи на всі перераховані вище проблеми, навіть жирна шкіра може виглядати красивою і доглянутою. Запорука успіху - регулярне очищення.

Два-три рази на тиждень проводите легкий механічний пілінг за допомогою різних скрабів або популярних сьогодні електричних щіток. Також не забувайте про маски для обличчя на основі кислот, які варто застосовувати не частіше одного разу на місяць. Вони допоможуть шкірі регулярно оновлюватися і в деяких випадках зможуть вирішити проблеми прищів і інших різних висипань. Не забувайте про те, що у вашому випадку користуватися некомедогенною косметикою, яка не буде закупорювати протоки сальних залоз. Також уникайте засобів на спиртовій основі, навіть незважаючи на те, подібні продукти в більшості своїй рекомендуються саме для жирної шкіри. Подібна косметика може підбиратися виключно косметологом, який зможе більш детально вивчити потреби вашої шкіри.

Комбінована шкіра

Як нескладно здогадатися, вам властиві проблеми відразу двох типів шкіри. Як правило, Т-зона може "похвалитися" розширеними порами і жирним блиском, а частина, що залишилася (найчастіше щоки) відчуває постійну сухість і недостач зволоження. Ваше завдання - знайти баланс між двома типами догляду і постаратися давати шкірі те, що їй необхідно в даний момент. Іноді їй може особливо не вистачати зволоження, а іноді правильного очищення. Вам варто також повчитися останнім віянням домашнього догляду під назвою "мультімаскінг" - мова йде про використання відразу декількох засобів для різних зон обличчя. Почалося все, як видно з назви, з розмежування територій нанесення масок, а тепер вже перейшло і на полі кремів і сироваток. Зрештою, крем для очей ви не наносите на губи, а повіки не мажете товстим шаром бальзаму для обвітреної шкіри рота.

Нормальна шкіра

Вітаємо, вам пощастило як нікому іншому. Ваша шкіра не просто один із чотирьох типів норми, але сама безпроблемна з них. Вам незнайомі проблеми розширених пор і сухості від легкого помаху вітерця кондиціонера. Ви ніколи не стикалися в незрозумілими висипаннями і жирним блиском на лобі. Ви щасливчик, що сказати.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 7 простих правил проти передчасного старіння

Однак ваша задача - одна з найскладніших. Вам необхідно зберегти всю цю красу, незважаючи на страшні умови навколишнього середовища і природний біологічний процес старіння, який може стати причиною зміни вашого нормального типу шкіри на сухий. Які поради? Регулярний догляд! Як не дивно, але саме володарі нормального типу шкіри, менше за інших печуться про красу своєї шкіри, що і призводить до появи передчасних ознак старіння. Не нехтуйте елементарними правилами догляду і ніколи не дізнаєтеся, що таке інший тип шкіри і проблеми з ними пов'язані.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:





Підписатись не коментуючи
E-mail:
 Додавання коментаря:
Ім'я:
Пароль: (якщо зареєстрований)
Email: (обов'язково!)

теги форматування

додати смайли
Підписатись на коментарі по e-mail
 

Пропонуємо переглянути наше відео





Останні новини

13:30
Обираємо найкращі засоби для інтимної гігієни
12:30
У жінки різко почало випадати волосся. Що робити?
9:30
Чи справді статевий акт може спричинити цистит
12:30
Поради, котрі подолають нетримання сечі в жінок
7:30
Секрети, які допоможуть зберегти шкіру молодою і красивою
6:30
Хвороба яєчників, яку ніщо не може перемогти
6:30
Виявлено дивну причину облисіння жінок
10:30
Причини раннього клімаксу у жінок
6:30
Причини захворювання жінок на міому матки
0:20
Гінекологія та УЗД. Коли варто йти на діагностику
12:15
Що треба робити, щоб не випадало волосся
9:00
Перші сигнали алкогольної залежності
15:30
Як мед може нашкодити організму?
21:00
Молочні продукти для жінок із менопаузою
14:00
Причини безсоння у жінок до 40 років
0:40
Неправильне поєднання продуктів для здоров'я
0:40
Причини ранньої менопаузи до 45 років
21:00
Відмова від шапки може нашкодити здоров'ю
14:00
Поширені помилки під час чистки вух
11:00
Фактори, які пришвидшують появу сивини
21:00
Що нігті можуть розповісти про здоров'я?
22:00
Ревматоїдний артрит частіше виникає у жінок
14:00
Несподівана користь поцілунків
6:20
Молоді жінки схильні до мігренозного інсульту
14:00
Поради для покращення сну у похилому віці
12:30
Випадіння вій свідчить про хвороби
0:20
Причини обмеження молока для дорослих людей
19:45
Як зменшити споживання солі?
15:30
Нова небезпека солодкої газованої води
7:00
Зовнішні ознаки хворих суглобів
20:30
Звички, які порушують обмін речовин
19:45
Алкогольні настойки шкодять організму більше, ніж горілка
11:00
Небезпечна білизна для жінок
9:00
Користь частого вживання сухофруктів
17:00
Гормональні порушення, які призводять до набору ваги
23:30
Гінекологи розповіли, що робити з раннім клімаксом
21:00
Як не набрати вагу під час відмови від куріння?
19:45
Для правильної гідратації організму потрібно пити саме воду
14:00
Вік, коли людина активно старіє
7:00
Вплив вживання алкоголю на сон
Здоров'я в соцмережах: