Навіть якщо ви позбулися від ненависних прищів, шкіра може залишатися далеко не ідеальною: червоні сліди і сині застійні плями - досить поширена проблема. Втім, її досить легко вирішити, потрібно тільки трохи терпіння і володіння декількома прийомами. Отже, як прибрати сліди від прищів?
Матова шкіра
По-перше, що вдають із себе сліди після прищів? Це заживша і ще не відійшла від мікротравм і запалень шкіра. Під нею криється нова, біла і чиста, а значить нам потрібно дбайливе відлущування. Обзаведіться скрабом середньої жорсткості (краще, якщо з натуральними гранулами начебто частинок абрикосових кісточок) і користуйтеся ним два рази в тиждень.
Шкіру можна травмувати ще більше - тому регулярно зволожуйте і живіть її. Локально можна використовувати засоби для розсмоктування рубців і ранозагоювальні настойки (відмінно підходить настоянка календули, вона стягує пори, дезінфікує і загоює ранки).
Два рази на тиждень робіть маски. На відміну від застійних плям справляється маска з чорної або білої глини, в яку можна додати кілька крапель чайного дерева. Чайне дерево загоює і дезінфікує мікровоспаленія, а глина відмінно знімає почервоніння. Сік лимона - давно зарекомендувало себе відбілюючий засіб.
Сік лимона - давно зарекомендував себе відбілюючий засіб. Візьміть за правило щоранку після вмивання пінкою або гелем обполіскувати шкіру прохолодною водою з парою чайних ложок свіжого лимонного соку. Така вода звузить пори, збалансує жировий баланс і прибере почервоніння.
Огірок діє нітрохи не гірше лимона, а заодно і зволожить шкіру, натріть на дрібній тертці середнього розміру огірок, відіжміть сік, накладіть кашку на обличчя і відпочиньте хвилин 10. Решті соком також можна протирати шкіру.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Шкідливі гігієнічні звички, до яких ми привчаємо дітей
Чому діти не сплять ночами?
Легендарний вафельний торт буде ще смачнішим з цим рецептом (відео)
Вареники по-полтавськи - наче пухкі хмаринки з начинкою