Ліки від а до я  -   Хвороби  -  Калькулятор калорій  -   Магнітні бурі  -   Дієти  -  Очищення організму  -  Схуднення  -  Молочниця
Геморой  -  Лікування  -  Косметологія  -  Поради  -  Інсульт  -  Інфаркт  -  Діабет  -  Варикоз  - Вправи - Covid-19 


Як правильно доглядати за шкірою навколо очей

07:00, 23 Бер 2016 · Категорія: Жіноче здоров'я, Косметологія · Переглядів 2216 · 

Б'юті-редактор Cosmopolitan Ukraine, Олена Тулбанова, відповідає на всі питання про догляд за ніжною шкірою навколо очей

Догляд за шкірою навколо очей

Догляд за шкірою навколо очей



Чи потрібен для повік окремий крем?

Моя відповідь: однозначно так! Хоча справедливості заради треба сказати, багато косметологи стверджують, що в цілях економії для зони навколо очей цілком можна використовувати і звичайний зволожуючий крем. Частково це так, але з безліччю "але". Ти можеш використовувати свій крем для обличчя, якщо ти юна і у тебе немає особливих проблем ні зі шкірою обличчя, ні з шкірою навколо очей. При цьому твій крем повинен бути дуже легкої текстури, без вмісту кислот і матуючих властивостей, інакше набряку і роздратування не минути. Але краще все-таки не ризикувати і підібрати для себе, коханої, окремий засіб для шкіри навколо очей, а в ідеалі не один, а два.

Наскільки сильно відрізняється шкіра навколо очей від шкіри на обличчі?

Відмінності істотні. Суди сама. Шкіра навколо очей більш тонка і м'яка, на відміну від інших ділянок на обличчі її товщина складає всього 0,5 мм (це товщина паперового листа). У ній практично немає сальних залоз. Тут дещо інше значення pH-балансу в порівнянні з іншими ділянками шкірного покриву. Така будова робить шкіру навколо очей дуже чутливою і вразливою, а тому вона потребує специфічного догляду.

Чому потрібно використовувати два засоби для області навколо очей?

Говорячи про повіки, ми найчастіше стикаємося з трьома основними проблемами: мішки, темні круги і зморшки. Знайти один універсальний крем, який би рятував від усіх цих проблем, досить складно. Зате є засоби, які відмінно вирішують кожну із завдань окремо. Комбінуй два креми в залежності від проблеми, один використовуй вранці, а інший - ввечері.

Як позбутися від набряків вранці?

Набряки - це свідчення поганої мікроциркуляції і затримки рідини в організмі. Обмеж споживання солі, вона затримує рідину і провокує набряки. Денна норма - 2,3 мг. У догляді використовуй засіб з роликовим аплікатором, у формулі якого є кофеїн, екстракт кінського каштана або гінкго білоба. Ці компоненти в поєднанні з масажем активізують мікроциркуляцію, покращуючи обмінні процеси в клітинах шкіри, а також швидше і якісніше виводячи зайву рідину.

Як прибрати темні кола?

Основна причина темних кіл - зайва тонка шкіра, через яку просвічується судинна сітка. Як ми знаємо, з віком дерма стоншується, і з кожним роком проблема стає все більш очевидною. Будемо реалістами і зізнаємося, що повністю позбутися від такої проблеми, як темні кола під очима, неможливо. Але з нею можна боротися. По-перше, необхідно працювати над ущільненням шкіри. Тут нам на допомогу відновлюють і ущільнюють шкіру anti-age засоби, а також салонні процедури, наприклад біоревіталізація. Починаючи боротьбу з темними колами, варто звертати увагу і на їх колір. Якщо вони синього відтінку, це свідчення поганого кровообігу. З віком шкіра стає більш прозорою, кровоносні судини - помітніше, а значить, темні кола замаскувати стає все складніше. Використовуй засоби, які зміцнюють судини, з вітамінами і кофеїном. Наноси крем вранці. Якщо кола коричневого відтінку - це проблема гіперпігментації. Так організм реагує на запалення (алергію або механічне подразнення), акумулюючи на місці пошкодження надлишкову дозу меланіну. В першу чергу мінімізуй подразник, захищаючи повіки від ультрафіолету. Носи сонцезахисні окуляри круглий рік. І використовуй засоби, які борються з пігментацією і знімають роздратування. Підбери освітлюючий крем з вітаміном С і ніацинамід. Наноси засіб вранці і ввечері.

Зморшки стали більш помітними. Що робити?

Ультратонка шкіра навколо очей старіє в рази швидше, ніж шкіра на лобі і щоках. Причина - активна міміка. Всі наші емоції відбиваються на області навколо очей, тому і вікові зміни першими проявляються в цій зоні. У боротьбі з цією проблемою немає кращого помічника, ніж ретинол. Він сприяє виробленню колагену, розгладжує зморшки і повертаючи шкірі пружність. Однак ретинол підвищує чутливість до сонячних променів, тому краще використовуй засоби в цією речовиною перед сном. Вдень же обов'язково захищай шкіру від впливу ультрафіолету. Носи сонцезахисні окуляри, менше будеш жмуритися від сонця, а значить, і зморшок буде менше.

Крем не справляється з проблемою. В чому причина?

Їх може бути безліч. По-перше, засіб неправильно підібрано за специфікою проблематики. По-друге, ти завдаєш його не так на ідеально чисту шкіру. Що це означає? А то, що на поверхні шкіри не повинно бути навіть залишків демакіяжного засобу, його масляниста або жирна текстура може стати перешкодою для проникнення активних компонентів крему.

Скільки потрібно крему?

У всьому потрібна міра. Пам'ятай: краще - ворог хорошого. Занадто велика кількість крему перевантажує шкіру, вона не в силах його увібрати і може відповісти роздратуванням або зібрати надлишки у вигляді мішків під очима. Якщо наносиш занадто мало крему - не побачиш результату. Ідеальна кількість - порція розміром з рисове зернятко на кожне віко.

Як правильно наносити крем для області навколо очей?

Наноси його дуже делікатно, ні в якому разі не три і не дави. Безіменним пальцем (у нього найлегший дотик) розподіли крем легкими постукуючими рухами по верхній повіці в напрямку від носа до скроні, по нижньому - у зворотному напрямку.

Чи потрібно наносити крем на зону повіки?

Ні, цього робити не потрібно. Тут шкіра сама тонка і чутлива. Якщо не хочеш прокидатися з почервоніння і припухлими століттями, чи не наноси крем близько до війкового краю і на рухоме віко.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:





Підписатись не коментуючи
E-mail:
 Додавання коментаря:
Ім'я:
Пароль: (якщо зареєстрований)
Email: (обов'язково!)

теги форматування

додати смайли
Підписатись на коментарі по e-mail
 

Пропонуємо переглянути наше відео





Останні новини

9:30
Три звички, котрі призводять до утворення зморшок
19:30
Одяг та взуття, які приносять біль вашій спині
9:30
5 продуктів, котрі збережуть вашу молодість
13:30
5 звичок, котрі роблять вашу шкіру старішою
6:30
Необхідні обстеження для молочних залоз
15:30
4 заповіді здорового харчування для жінки
8:30
Причини, через які у жінки болить в районі тазу
1:20
Жіноча косметика, яка здатна викликати рак
7:30
Топ-5 продуктів для жіночої краси
10:30
Мінуси від використання губної помади
12:30
Погані новини більше б'ють по психіці жінок, ніж чоловіків
6:30
Коли через випадіння волосся варто йти до лікаря
7:30
5 найбільших помилок у догляді за волоссям
19:30
Що означає надмірна кровотеча під час місячних
12:30
Найкраща дієта для красивого волосся
6:30
7 переваг капусти для жіночого здоров'я
17:30
Чому в жінок депресія під час менопаузи
0:20
Переваги бурякового соку для жіночого здоров'я
17:30
Їжа для красивого волосся та нігтів
9:30
Скільки кроків на день треба робити жінкам
9:30
Чому виникає горбик на шиї
8:30
Конкретні проблеми, які приносить взуття на підборах
7:30
Чай, який позитивно впливає на здоров'я жінок
1:20
Чому жінки мерзнуть більше, ніж чоловіки
19:30
Вчені назвали хворобу, яку жінці можуть принести високі підбори
1:20
Каші, котрі найкраще підійдуть жінкам
22:30
Як можна боротися з випаданням волосся
15:30
Переваги та недоліки кератину для волосся
12:30
5 видів депіляції, які найчастіше обирають жінки
23:30
Позитивний ефект від полірування волосся
19:30
Як правильно наносити оливкову олію на волосся
9:30
Переваги масок для волосся з ефектом фарби
8:30
Правила догляду за пористим волоссям
6:30
5 порад, як відновити волосся після завивки
13:30
Причини виникнення темних кіл під очима
13:30
Три корисні правила для жінок, як голитися в інтимній зоні
9:30
4 гормони у жінок та за що вони відповідають
8:30
5 речей, від яких жінкам треба відмовитися влітку
17:30
Коли лікарі радять робити мазок з шийки матки
13:30
Чіткі кроки для лікування молочниці
Здоров'я в соцмережах: