Звісно, для встановлення точного діaгнозу потрібно провести діaгностику в спеціальній клініці під наглядом кваліфікованих лікaрів. Записатись на прийом можна навіть онлайн:
http://sana-med.com.ua/ru/diagnoz-besplodie.php/. За посиланням ви також знайдете більш детальну інформацію за даною темою.
Причини жіночого безпліддя:1. Психогенні чинники - значна кількість стресових та конфліктних ситуацій, незадоволеність статевим життям, страх перед вагітністю або навпаки неможливістю мати дітей.
2. Ендокринне безпліддя пов'язане з порушенням процесу овуляції.
3. Трубно-перитонеальний фактор грає роль при порушенні нормального функціонування активності маткових труб або у випадку їх органічного ураження.
4. Гінекологічні захворювaння.
5. Імунологічний фактор.
На здатність до зачаття також впливають такі чинники, як вік, маса тіла, спосіб життя, психологічні чинники.
Симптоми жіночого безпліддя:Звісно, жіноче безпліддя проявляється найбільш очевидно, коли жінка намагається завагітніти протягом кількох місяців, але це безрезультатно. Відсутність овуляції і довгоочікуваної вагітності, - найбільш характерні та очевидні симптоми. Проте наявність інфекцій, що викликають свербіж чи біль внизу живота також повинні вас насторожити і бути причиною відвідування лікaря-гінеколога.
Діагностика безпліддя та методи її лікувaння:Виявити наявність проблеми не складає труднощів, набагато важче визначити її причину, для ефективного лікувaння. Вам потрібно буде пройти комплекс клінічних та лабораторних досліджень.
Жінка повинна самостійно контролювати наявність в неї овуляції. Це можна зробити за допомогою тест-смужок, які продаються в аптеках.
При наявності овуляції і неможливості завагітніти в клінічних умовах проводяться такі процедури, як:
Гістеросальпінгографія, полягає у введенні в матку спеціальної речовини, яка допомагає в подальшому виконати рентгенівський змінок та визначити перешкоди, що стають на заваді зачаттю.
Лапароскопія проводиться за допомогою лапароскопа - спеціального апарату, який показує внутрішні органи. Тобто можна побачити будову і особливості репродуктивних органів, щоб визначити патології.
Лікувaння представлене кількома варіантами, залежно від причини:1. Гормональна терапія. Найбільш доцільне при гормональному безплідді, для того, щоб нормалізувати гормональний фон, для вироблення жіночого гормону, який відповідає за стимуляцію вироблення яйцеклітини.
2. Інсемінація - полягає в гормональній стимуляції яєчників, яке проводиться за допомогою УЗД.
3. ЕКО - найлегша та одна з найефективніших процедур. Яйцеклітину запліднюють поза репродуктивною системою жінки, після чого підсаджують в матку жінки і контролюють процес за допомогою УЗД.
4. Сурогатне материнство - використовується, якщо пара безплідна. Інша жінка виношує дитину, чужий ембріон за зазначену суму грошей.