Протипоказанням до застосування солярію є наявність злоякісних пухлин в будь-якій частині тіла. Ультрафіолетові промені здатні викликати ріст ракових клітин і погіршити прогресію захворювання. Також не слід відвідувати процедури, якщо у вас є захворювання серцево-судинної системи і підвищений тиск.
Не можна відвідувати солярій, якщо у вас є бронхіальна астма, бронхіт, трахеїт, плеврит, пневмонія, відкрита форма туберкульозу. В процесі засмаги у хворих даними недугами може виникнути нестача дихання, яка здатна привести до небажаних наслідків для організму. Хвороби опорно-рухового апарату також є протипоказанням. Серед захворювань, при яких варто відмовитися від солярію, можна відзначити артрит і міозит. В даному випадку ультрафіолетові промені здатні серйозно погіршити перебіг хвороби.
Заборонено відвідувати солярій при наявності невралгії, травм спинного та головного мозку, пошкоджень периферичних нервів. Не варто проводити загар, якщо у вас є екземи, псоріаз, а також шкірні виразки після опіків і інші запалення. Не слід приходити на процедуру, якщо у вас є гіперпігментовані шкірні плями, гнійна висип, Вітіліго, дерматит. Ультрафіолетові промені надають висушують вплив на шкіру, що може привести до погіршення вже наявної хвороби і більшого запалення. Варто зауважити, що солярій також підвищує ризик розвитку раку шкіри, а тому не слід приходити в салон, якщо у вас є бородавки доброякісного або злоякісного характеру.
Графік відвідування солярію повинен складатися відповідно до типу шкіри, віку та стану здоров'я жінки. Тривалість процедури також залежить і від потужності застосовуваного в салоні обладнання та стану ламп. Перед початком відвідування бажано проконсультуватися з вашим лікарем.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чи можна позбутися прищів за допомогою соляріюНе рекомендується приходити в солярій під час менструацій. Також не слід засмагати відразу після епіляції через наявність можливих пошкоджень на шкірі і підвищеного ризику згоряння, викликаних використовуваним методом видалення волосся. Після хімічного пілінгу не слід ходити в солярій близько 1 місяця. Не варто відвідувати процедуру дівчатам, які мають найсвітліший тип шкіри (I тип), оскільки за допомогою ультрафіолетових променів домогтися потрібного ефекту не вдасться - шкіра не буде засмагати, а лише обгорати.