Перш ніж давати рекомендації про засмагу в солярії, хочу зазначити, що 5 хвилин такого засмаги зупиняє вироблення колагену на 72 години. У цей період волокна нашої шкіри не синтезуються! А значить, ми наближаємо тим самим старіння шкіри.
1. Шкіру перед солярієм потрібно очиститиЯкщо ви все ж зважилися на похід в солярій, потрібно пам'ятати, що шкіру для початку необхідно добре очистити. Тому якщо ви загоряєте в фітнес-клубі, приймаючи душ, скористайтеся жорсткою мочалкою і бажано скрабом для тіла. Так ви видалите певну кількість мертвих рогових лусочок, і загар ляже рівніше.
2. Зволожуйте шкіру до і після соляріюТакож ваша задача - мінімізувати шкідливий вплив солярію на шкіру, захистивши її від втрати вологи і сухості. До і після засмаги потрібно використовувати будь-який зволожуючий засіб. А краще змішати зволожуючий молочко для тіла і який-небудь живильний, багатий маслами крем.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Якщо автозасмага лягла нерівно: топ-5 натуральних засобів для порятунку3. Збільшіть кількість вітаміну С в своєму раціоніЯкщо ви загоряєте в солярії, зверніть увагу на кількість вітаміну С в своєму раціоні. Це потужний антиоксидант, який мінімізує шкідливий вплив ламп для засмаги на шкіру. Його багато в свіжих фруктах, будь-яких плодах зеленого кольору, а так само листових овочах і зелені. Можна приймати аскорбінову кислоту і в таблетках - близько 500 мг на добу. Робити це слід протягом усього періоду, поки ви користуєтеся солярієм. А ось використовувати засоби з SPF в солярії, на мій погляд, безглуздо. Якщо ви боїтеся обгоріти, скоротіть до мінімуму час процедури.
4. Активатор засмаги - це не шкідливоЩо стосується активаторів засмаги, то це засоби, які в своєму складі мають речовини, що дозволяють отримати більш рівний тон засмаги, що сприяють її збереженню та підтримці. Так, наприклад, в них міститься бета-каротин - речовина, яка накопичується в підшкірно-жировій клітковині і забезпечує гарний відтінок засмаги. Крім того, в них багато різних масел, що сприяють збереженню і підтримці ліпідного шару шкіри. Вони склеюють між собою лусочки епідермісу, роблячи шкіру рівніше. В результаті загар лягає рівніше і тримається довше.
5. Закрийте наклейками родимки і соскиПеред сеансом рекомендується закривати більш пігментовані ділянки шкіри (соски, родимки, родимі плями) спеціальними наклейками. Такого захисту цілком достатньо, щоб захистити ці зони від впливу солярію.
6. Слідкуйте за тривалістю сеансуЯка повинна бути тривалість першого сеансу? Все залежить від фототипу. Людям 3-4 фототипу можна засмагати в солярії і 5, і 8, і 10 хвилин. Тоді як людям 1-2 фототипу - максимум 1-2 хвилин.
7. Не ходіть в солярій занадто частоЧас першого сеансу повинен бути мінімальний. Відвідувати солярій я б рекомендувала не частіше 2 разів на тиждень. Як тільки шкіра злегка загорить (як правило, для цього вистачає 4 сеансів), переходьте на 1 процедуру в тиждень. Після солярію обов'язково нанесіть на шкіру засіб з зволожуючими і живильними компонентами.