Вважається, що в нормі у здорових людей вагітність наступає протягом першого року регулярних статевих контактів без застосування засобів контрацепції. У тому випадку, коли вагітність не наступає і подружжя звертаються до лікарів, їм ставлять діагноз - безпліддя.
безпліддя
І тут лікарі роблять все можливе, щоб виявити проблему. Безпліддя - серйозна проблема, яка зачіпає всі країни світу. За словами фахівців репродуктологів дуже багато залежить від віку подружжя. Чим старше чоловік, тим менше у нього в спермі рухливих сперматозоїдів. У жінок все ще складніше. Для проходження яйцеклітини матковою трубою вони повинні бути рівними і нормально функціонувати. Крім того, для того, щоб запліднена яйцеклітина могла прикріпитися до матки, її ендометрій повинен знаходитися у відповідному стані.
Взагалі, процес зародження нового життя настільки складний, що навіть найменший збій на одному з етапів може привести до невдачі. Головне завдання лікарів - виявлення справжньої причини безпліддя. Є навіть нормативи встановлення причини - не більше чотирьох місяців. Які методи лікування безпліддя використовуються сучасні клініки? Якщо причина безпліддя - порушення овуляції, то застосовується гормональне лікування, спрямоване на стимуляцію роботи яєчників і дозрівання яйцеклітини. Надалі все відбувається природним способом. Коли погана спермограма, лікарі обробляють спеціальним способом сперму чоловіка і вводять в порожнину матки.На жаль, їх ефективність недостатньо висока. Лікування настає в середньому у сімнадцяти відсотків подружніх пар. Найефективніший метод лікування безпліддя сьогодні - запліднення. Суть цієї процедури полягає в тому, то запліднення яйцеклітин відбувається поза тілом жінки. Отримані ембріони потім імплантують в матку. У середньому при ЕКЗ понад п'ятдесят відсотків безплідних пар відзначають настання вагітності. У важких випадках сперматозоїди можуть бути отримані з яєчка або його придатків за допомогою пункції. І нарешті, лікування безпліддя можливо з використанням донорського матеріалу.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Бобові для прикорму дітей
Чому не можна проколювати вуха дівчаткам до 14 років?