Запалення легенів або пневмонія може бути результатом гострих інфекційних захворювань, а також вірусних і шкідливих мікробів. Будь-яка застуда, грип або ГРЗ може прийняти ускладнений стан і викликати пневмонію.
народні засоби лікування пневмонії
Для профілактики і лікування пневмонії використовуються виписані лікарем препарати разом із народними рецептами. Перед початком будь-якого лікування обов'язкова консультація лікаря.
• Рецепти на основі лука і часнику Важливими продуктами в лікуванні пневмонії є цибуля і часник, в них міститься найбільша кількість корисних вітамінів і речовин, що борються із запаленнями. Слід настояти тертий або дрібно подрібнений часник близько 40 хвилин, потім часниковий сік залити теплим напівсолодким вином і настоювати 10 днів. Такий напій слід процідити і приймати по одній ложки щогодини. Потрібно подрібнити цибулю і залити теплим молоком, такий розчин треба варити 5-10 хвилин, а потім дати охолонути і настоятися 5 годин. Приймати ліки потрібно кожні 4 години по одній ложці. Можна приготувати спеціальний засіб для хронічної пневмонії. Для цього потрібно вижити цибулевий сік і додати в нього мед, потім приймати по маленькій ложці 3-4 рази на день.
• Компреси Хорошим засобом проти пневмонії є сирний компрес. Для його приготування потрібно змішати 100 г сиру з медом, потім змастити цією сумішшю тканину і покласти на груди. Для додаткового утеплення можна укутати пуховою хусткою. Такий компрес бажано ставити на всю ніч.
Слід подрібнити часник, змішати його з гусячим жиром і гріти на пару близько півгодини. Потім нанести суміш на щільну тканину і покласти на груди, укутати пуховою хусткою. Будь-яке запальне захворювання вимагає негайного, але дуже обережного лікування і тільки з дозволу лікаря.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
7 ознак, що дитина не висипається
Що не можна забороняти дітям?
Салат з крабовими паличками, сиром і помідорами
Класичний чізкейк з мандаринами: зможе приготувати кожен