Першим кроком стане пошук клініки з бездоганною репутацією, якій можна без вагань довірити майбутнє своєї родини. Зайдіть на сайт
ipf.kiev.ua/doctors/ginekologi, і на перші питання отримаєте онлайн відповіді. А далі професійні гінекологи проведуть необхідне обстеження, поставлять точний діагноз та дадуть чіткі рекомендації щодо подальших дій.
Крок другий – шукаємо сурмамуСурогатна мама буде носити дитину, яка генетично належить тільки майбутнім батькам. В її матку вживлять ембріон, що отримають шляхом запліднення яйцеклітини бездітної жінки сперматозоїдом її чоловіка. Але стати сурмамою може не кожна – потрібна впевненість в її фізичному та психічному здоров’ї, у виконанні всіх юридичних угод. Тому до кандидатки на виношування чужої дитини згідно з Законодавством України ставляться наступні вимоги:
• відсутність соматичних та психічних захворювань;
• вікові обмеження – не молодше 18 та не старше 51 року;
• існування власних здорових дітей;
• якщо жінка в офіційному шлюбі, то необхідна згода її чоловіка.
У майбутніх батьків можуть бути і свої вимоги – це відсутність поганих звичок, вік 22-30 років, тощо. Грошові розрахунки є особистою справою між сурмамою та подружжям.
Крок третій – юридичні питанняТаке важливе для подальшого життя рішення повинне мати юридичне забезпечення. Сурогатне материнство визнане законодавчо та прописане у Сімейному кодексі України і інших нормативних документах. Щоб захистити себе від неприємних несподіванок, треба звернутись до кваліфікованого юриста та скласти відповідний договір. Там буде визначено гонорар сурогатної мами, грошове забезпечення на протязі вагітності, оплата медичного нагляду та пологів, алгоритм дій у випадку виникнення форс-мажорних обставин.
Крок четвертий – необхідні документиПеред тим, як прийти у медичний центр для проведення процедури сурогатного материнства, треба зібрати такі документи:
• завірена у нотаріальній конторі копія договору, що складений юристом;
• оригінали паспортів та ідентифікаційних кодів майбутньої сурмами та кожного з членів подружжя;
• оригінал свідоцтва про шлюб майбутніх батьків;
• оригінал свідоцтва про шлюб/свідоцтва про розлучення сурмами, якщо такі існують;
• оригінали свідоцтва про народження дітей сурмами;
• заяву про згоду чоловіка сурмами, якщо такий є.
Крок п’ятий – проведення ЕКОДля успішного проведення екстракорпорального запліднення сурогатної мами необхідно буде синхронізувати менструальні цикли жінок. Потім здобувається яйцеклітина бездітної жінки та сперматозоїди її чоловіка, проводиться штучне запліднення, отриманий ембріон підживлюють у матку сурогатної мами.
Дев’ять місяців медичного нагляду, проведення необхідних обстежень та аналізів, пологи і отримання майбутніми батьками генетично рідної дитини. Такий happy and сурогатного материнства.