Всім відомо, що в метро можна легко заразитися хворобами, які передаються повітряно-крапельним шляхом, особливо, якщо їхати в час пік. Приміщення знаходиться під землею і майже не провітрюється.
Щодня метрополітеном користуються понад вісім мільйонів осіб. У зв'язку з цим деякі пасажири підземки воліють навіть не чіпати поручні в вагонах.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Небезпека у басейні: як не підхопити захворювання?Після поїздки в метро можна підхопити не тільки грип або ГРВІ. Також є ймовірність, що з вагона ви вийдете з педикульозом, коростою або вірусом папіломи людини. Якщо у вас на руках є подряпини, рани або садна, то не варто триматися за поручні голими руками. Після виходу з метрополітену скористайтеся антисептиком. Це збільшить шанс не захворіти.
У метро неважко заразитися вірусом Епштейн-Барра. Він передається як повітряно-крапельним шляхом, так і контактним. Його досить складно розпізнати. Якщо ви стали частіше втомлюватися або помітно різке зниження імунітету, велика ймовірність, що у вас цей вірус.
Щоб убезпечити себе від хвороб під час поїздки в метро, користуйтеся медичною маскою і антисептиком. Відзначимо, що маску можна використовувати не більше одного разу.