Якщо людина весь час мерзне без видимих причин і підвищення температури, причиною можуть бути проблеми зі здоров'ям
Чому постійно морозить і як від цього врятуватися
Ось п'ять причин, через які вас може цілий рік не залишати відчуття холоду, і справа тут не тільки в поганій погоді.
1. Гіпотонія. Низький кров'яний тиск може бути спадковим. Крім постійно холодних рук і ніг можуть турбувати запаморочення, головний біль. Рясне пиття, регулярні вправи або чашка кави допоможуть стимулювати кровообіг і підвищити кров'яний тиск.
2. Анемія. Дефіцит заліза може з'явитися через недоїдання або сильну менструальну кровотечу. Симптоми - слабкість, стомлюваність, нерегулярне серцебиття, блідість, головний біль. Здайте аналіз крові. За допомогою харчових добавок заповните дефіцит відсутніх елементів. Вегани і вагітні відчувають гострий і постійний дефіцит фолієвої кислоти.
3. Недолік сну. Якщо спите мало або нерегулярно - це негативно позначається на біоритм, який відповідає за регулювання температури тіла. Постійно морозить - через його порушення. Постарайтеся налагодити регулярний режим нічного сну, спіть не менше 7 - 8 годин на добу. При безсонні зверніться до лікаря.
4. Втрата ваги. Обмеження калорій під час дієти може привести до уповільнення метаболізму, через що регулювання температури тіла відбувається гірше, тому і морозить. Якщо ви тимчасово сидите на дієті, то стійкість до холоду покращиться. При підозрі на розлад харчової поведінки терміново зверніться до психолога.
5. Синдром Рейно. Навіть невеликий холод викликає хворобливі спазми. Це характерно для молодих жінок з низьким кров'яним тиском і літніх людей з ревматизмом. У молодих людей симптоми зазвичай зменшуються з віком. Теплі рукавички, відмова від куріння і зниження стресу мають профілактичний і пом'якшувальний ефект. Якщо ж стан, при якому постійно морозить, став хронічним, варто спробувати ліки для збільшення кровопостачання.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Як батькам виховати справжнього чоловіка?
9 запитань, які допоможуть зрозуміти, що дитина думає про маму