Лікар-терапевт, кардіолог, дієтолог і медичний блогер Філіп Кузьменко розповів про основні причини поганого самопочуття в весняно-осінній період
Лікар перерахував причини поганого самопочуття навесні
За словами медика, нездужання навесні і восени є типовою проблемою міжсезоння, коли відбуваються різкі перепади температур, а люди часто застуджуються. Однією з найбільш частих причин поганого самопочуття в цей час є банальна застуда. Тим часом Філіп Кузьменко зазначив, що, якщо людина починає шморгати носом на вулиці в холодну погоду, це не означає, що у неї починається нежить або вона хворіє.
Лікар пояснив, що це нормальна реакція носових шляхів, оскільки на тлі холоду виробляється велика кількість слизу, щоб ніс зігрівати природним чином. Це не є патологією. Якщо ж така реакція супроводжується підвищенням температури або кашлем і болем в горлі, тоді вже можна говорити про те, що людина захворіла. Найімовірніше, це буде звичайна застуда, яка проходить за сім днів, уточнив експерт.
Філіп Кузьменко зазначив, що існує думка, ніби погане самопочуття навесні може бути ознакою авітамінозу. Насправді, за словами лікаря, нестача вітамінів веде до конкретних захворювань: цинга, куряча сліпота. Вони вимагають заповнення дефіциту. Позбутися ж від весняної слабкості за допомогою прийому вітамінів навряд чи вийде.
Лікар розповів, що причиною слабкості може бути і перевтома, яке може бути пов'язана з обстановкою навколо коронавірусу, однак весняне сонце має змінити стан і настрій на краще.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
7 ознак, що дитина не висипається
Що не можна забороняти дітям?
Салат з крабовими паличками, сиром і помідорами
Класичний чізкейк з мандаринами: зможе приготувати кожен