Підтримання оптимальної температури в спальні несе безліч переваг для комфортного сну, домашнього бюджету та захисту від інфекцій у зимовий період
Проста хитрість допомагає зберегти гроші, добре спати і не хворіти взимку
У спальні з комфортом
У холодну пору року немає нічого кращого, ніж теплий будинок. Але все ж таки в спальні, особливо перед сном, не рекомендується захоплюватися опаленням.
Справа в тому, що постійна зміна тепла та холоду, сухе повітря, сушать шкіру в зимові місяці. Якщо є проблеми зі шкірою, тепле повітря від системи опалення вночі може стати додатковим навантаженням на здоров'я.
Головний біль через спеку
Якщо ви прокидаєтеся вранці з легким головним болем, це може бути пов'язане з перегріванням повітря. Під час сну організм втрачає до 0,75 л рідини за ніч. Це значення стає вищим, якщо ви знаходитесь в сильно опалюваному приміщенні.
Через нестачу рідини мозок не отримує достатньої кількості кисню. Так що сміливіше вимикайте опалення перед сном і не забувайте пити достатньо води протягом дня, навіть узимку, щоб уникнути зневоднення за ніч.
Чому в спальні краще вимкнути опалення
Як правило, в приміщеннях, що сильно опалюються, низька вологість. Через це слизові оболонки висихають і стають вразливими для хвороботворних мікроорганізмів.
Для здорового нічного сну температура в спальні повинна бути від 15 до 18 градусів вище за нуль. Перед сном вимкніть обігрів і провітріть кімнату близько десяти хвилин. До того ж, відключивши на ніч опалення, ви ще й економите гроші. За допомогою такої простої хитрості запобігти нестачі кисню та недостатній вологості в спальні.
Якщо повітря в кімнаті занадто сухе, можете використовувати прості домашні засоби, наприклад, покласти на радіатор опалення вологий рушник.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Поради батькам, як навчити дитину захищати себе від булінгу
7 ознак, що дитина не висипається
Салат з крабовими паличками, сиром і помідорами
Класичний чізкейк з мандаринами: зможе приготувати кожен