Під час процедури епіляції лазер випромінює світло, яке поглинається пігментом (меланіном) у волоссі. Світлова енергія перетворюється на тепло, яке ушкоджує трубчасті мішечки всередині шкіри (волосяні фолікули). Це пошкодження уповільнює або затримує ріст волосся у майбутньому.
Лазерна епіляція
Успіх лазерної епіляції багато в чому залежить від кольору волосся та типу шкіри. В ідеалі лазер повинен впливати лише на волосяний фолікул, не ушкоджуючи шкіру. Ризик того, що шкіра постраждає, вищий, коли колір волосся та колір шкіри дещо відрізняються між собою.
Можливі побічні ефекти багато в чому залежать від типу шкіри та дотримання певного режиму до та після процедури. Найчастіше після лазерної епіляції зустрічаються такі симптоми:
- подразнення та почервоніння шкіри, набряк (як правило, вони зникають протягом декількох годин); - зміна пігменту (іноді уражена шкіра затемняється або стає світлішою); - утворення міхурів і кірок (трапляється вкрай рідко, але таке можливе);
Вкрай рідко, але таки трапляється зворотний від очікуваного побічний ефект: волосся навколо оброблених лазером ділянок починає рости ще посиленіше.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
7 ознак, що дитина не висипається
Що не можна забороняти дітям?
Ніжний курячий паштет за 14 хвилин
Тушковане куряче філе з гарбузом в сметанному соусі