1. Спадковість. Рак молочної залози може передаватися по материнській лінії. Учені навіть визначили гени, що провокують розвиток захворювання, і хромосоми, в яких вони локалізуються. Ймовірність розвитку раку у носії цих генів становить 40% - до 50 років і 80% - до 70 років.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Симптоми інфекцій сечовивідних шляхів2. Відсутність стабільності. Раніше життя жінок було узгоджено з цими ритмами: протягом усього репродуктивного віку вони виношували дітей, годували їх грудьми. Груди постійно працювала. До цих пір в країнах з високою народжуваністю жінки не знають, що таке рак молочної залози.
3. Правильна репродуктивна життя полягає ще й у регулярних статевих контактах. Їх відсутність - третій фактор ризику. Успішні в бізнесі жінки - часто самотні. Статеві гормони «відіграються» на молочній залозі. Тому постарайтеся організувати особисте життя таким чином, щоб у ній знайшлося місце регулярного сексу.
4. Провокують розвиток раку молочної залози і аборти. З самого першого дня вагітності, в організмі починається перебудова. Запускається процес, розрахований на два роки (вагітність і годування). Після аборту відбувається збій гормональної системи. Особливо небезпечно переривання вагітності в ранньому віці, до народження першої дитини.
5. Негативний вплив на здоров'я молочної залози надають стреси. Тренує організм тільки нетривалий стрес, особливо якщо він добре закінчується. Стрес хронічний, викликаний душевними переживаннями, веде до зниження імунітету. А це означає, що організм може і не впоратися з раковими клітинами.
Нагадуємо, раніше ми писали про те
як позбутись фригідності.