Дезодоранти і антиперспіранти давно увійшли в наше життя, використовуючи їх, ми не замислюємося про те, що вони завдають великої шкоди нашому здоров'ю. Не всі знають, що ці засоби можна замінити на повністю натуральні і безпечні аналоги.
Готуємо дезодоранти вдома
Рідкий масляний дезодорант
Для приготування рідкого масляного дезодоранту необхідно в 10 мл олії виноградних кісточок додати 10 крапель ефірної олії чайного дерева і 5 крапель будь-якого що подобається ефірного масла для запаху.
Масляну суміш слід наносити подушечками пальців на чисту шкіру пахв тонким шаром, дати маслу вбратися. Для більшої зручності у використанні суміш масел можна перелити в порожній флакончик від кулькового дезодоранту.
Дана масляна суміш швидко вбирається, не залишає слідів на шкірі і на одязі.
Масляний дезодорант прекрасно запобігає запаху поту, особливо в літню спеку, а також дбайливо пом'якшує шкіру пахвових западин.
Олія виноградних кісточок дуже добре вбирається і не залишає жирної плівки на шкірі. Масло має антиоксидантні властивості і сприяє виведенню токсинів, має бактерицидні властивості, а також трохи звужує пори.
Ефірна олія чайного дерева є відмінним бактерицидну засіб і чудово запобігає появі неприємного запаху поту.
Домашній порошковий антиперспірант
Зменшити кількість поту і позбутися неприємного запаху поту допоможе порошковий антиперспірант.
Для приготування антиперспіранту потрібно змішати по столовій ложці харчової соди і картопляного крохмалю, додати 5 крапель ефірного масла лимона (або чайного дерева) і гарненько перемішати.
Сода і крохмаль сприяють зменшенню потовиділення, абсорбують зайву вологу.
Ефірне масло лимона прекрасний антисептик, як і масло чайного дерева, запобігає розмноженню бактерій, які викликають неприємний запах поту, чудово освіжає і дезодорує.
Отриманим порошком потрібно протирати сухі пахвові западини 2-3 рази на день. Також порошковий антиперспірант прекрасно зменшує пітливість ніг і бореться з неприємним запахом.
Зберігати домашній порошковий антиперспірант потрібно в закритій баночці в сухому місці.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Що повинна вміти дитина, перш ніж іти до дитячого садка?