Підтяжка обличчя нитками здійснюється через прокол у шкірі тонкою голкою, і він - безболісний та безпечний. У ході операції відбувається підтяжка шкіри, м'язів обличчя і шиї, а так само відбувається часткове видалення зайвого жиру і в'ялої шкіри. Загалом, відбувається покращення зовнішнього вигляду пацієнта.
Підтяжка обличчя нитками - досить безболісна та ефективна процедура омолодження
Такий метод на сьогоднішній день є найбільш інноваційним. І не дивлячись на свій відносно невеликий вік, зумів домогтися неабиякої популярності серед тисяч пацієнток. Даний спосіб вважається найбільш ефективним так як не здатний завдати пацієнтові травми і залишити післяопераційні шрами.
Так само слід зазначити, що підтяжка обличчя нитками відбувається без застосування хірургічного скальпеля, що зводить до нуля можливість появи післяопераційних шрамів. Так само даний метод не зажадає довгого відновлення, а результат проведеної процедури збережеться на довгий час.
Такий спосіб підтяжки обличчя володіє декількома суттєвими перевагами, серед яких: безпека, простота проведення операції, мінімальне втручання хірурга, а також висока дієвість (клієнт може побачити результат практично відразу). Тривалість процедури залежить від загальній складності, в кращому випадку підтяжка займе не більше ніж 15 хвилин, а в найбільш складному, коли потрібне введення ниток в окремі частини обличчя - процедура займе не більше півгодини.
Перші зміни пацієнт зможе помітити через кілька годин після закінчення процедури, а остаточний ефект буде видний через 2-3 тижні. Ефект підтяжки обличчя нитками успішно зберігається протягом трьох років, після чого процедуру за бажанням можна провести повторно. Нитки, за допомогою яких проводиться операція, виробляються з синтетичного матеріалу, який вже багато років застосовується в хірургії. Вартість даної процедури цілком демократична, завдяки чому її зможуть собі дозволити багато жінок. Однак перед тим як остаточно вирішуватися на проведення безопераційної підтяжки обличчя, слід проконсультуватися з кваліфікованим фахівцем, пройти всі необхідні обстеження, а так само чітко зважити всі «за» і «проти».
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Чому лікарі закликають батьків зберігати молочні зуби дітей?