Ліки від а до я  -   Хвороби  -  Калькулятор калорій  -   Магнітні бурі  -   Дієти  -  Очищення організму  -  Схуднення  -  Молочниця
Геморой  -  Лікування  -  Косметологія  -  Поради  -  Інсульт  -  Інфаркт  -  Діабет  -  Варикоз  - Вправи 


Ліки та препаратиФармасепт

Держане пiдприємство «Лохвицький спирткомбiнат»


Інструкція


Загальна характеристика:

хiмiчна назва: етанол, спирт етиловий;

основнi фiзико-хiмiчнi властивостi: прозора, безбарвна, рухома летка рiдина з характерним спиртовим запахом, легко займиста;

склад: не менше 96% i не бiльше 96,6% спирту етилового за об`ємом.

Форма випуску. Розчин.

Фармакотерапевтична група. Антисептичнi та дезiнфекцiйнi засоби. АТС D08А Х 07.

Фармакологічні властивості. При зовнішньому застосуванні має антисептичну, дезинфікуючу, місцеву подразнювальну дію. Спирт етиловий коагулює білки, активний відносно грам позитивних i грам негативних бактерій та вірусів. Проявляє «дубильну» дію на шкіру та слизові оболонки.

При прийомі внутрішньо спирт етиловий, впливаючи на клітини центральної нервової системи (особливо кори великого мозку), викликає характерне алкогольне збудження, обумовлене ослабленням процесів гальмування. Після цього спостерігається ослаблення процесів збудження у корі, пригнічення спинного та продовгуватого мозку, функції дихального центру.

Показання для застосування. Спирт етиловий застосовують як зовнішній мiсцевоподразнювальний та антисептичний засіб для дезінфекцій шкіри, у тому числі рук, для примочок.

Спосiб застосування та дози. Зовнішньо – наносять на шкіру за допомогою ватних тампонів, серветок. Особливості застосування визначаються лікарем у кожному конкретному випадку.

Побічна дія. Пригнічення центральної нервової системи. Можливі подразнення шкіри або слизових оболонок.

Протипоказання. Не можна застосовувати при гострих запальних процесах шкіри. Не рекомендовано застосовувати дітям до 14 років.

Передозування. У великих дозах при застосуваннi внутрiшньо зумовлює пригнiчення дiяльностi дихального центру. При отруєннi внаслiдок прийому спирту етилового внутрiшньо викликають блювання, промивають шлунок.

Особливості застосування. Для компресiв (для запобiгання опiку) етанол слiд розвести водою у спiввідношеннi 1:1.

Умови та термiн зберігання. Зберiгати у щiльно закритiй тарi, недоступному для дiтей мiсцi, подалi вiд вогню. Термiн придатностi - необмежений.

Умови вiдпуску. За рецептом.

Упаковка. Флакони по 50 мл та 100 мл.

Виробник. Держане пiдприємство «Лохвицький спирткомбiнат» концерну Укрспирт.

Адреса. Україна, Полтавська обл., Лохвицький р-н, м. Червоно заводське, вул. Червоноармiйська,10.
Кількість переглядів:
Оцінка і коментарі відвідувачів
comments powered by Disqus