Ліки від а до я  -   Хвороби  -  Калькулятор калорій  -   Магнітні бурі  -   Дієти  -  Очищення організму  -  Схуднення  -  Молочниця
Геморой  -  Лікування  -  Косметологія  -  Поради  -  Інсульт  -  Інфаркт  -  Діабет  -  Варикоз  - Вправи 


Ліки та препаратиХілак форте

Меркле ГмбХ, Німеччина


Інструкція


Cклад лікарського засобу:

Діючі речовини: 100 мл крапель містять без зародкового водного субстрату продуктів обміну речовин Escherichia coli DSM 4087 – 24,9481 г, Streptococcus faecalis DSM 4086 – 12,4741 г, Lactobacillus acidophilus DSM 4149 – 12,4741 г, Lactobacillus helveticus DSM 4183 – 49,8960 г;

допоміжні речовини: калію моногідро фосфат, натрію моногідро фосфат семи водний, кислота молочна, кислота фосфорна, калію сорбат, кислоти лимонної моногідрат, лактоза.

1 мл містить 25-30 крапель.

Лікарська форма. Краплі оральні, розчин.

Прозорий, жовто-коричневого кольору розчин з характерним кислуватим карамелеподібним запахом. Можлива наявність суспендованих часток.

Назва і місцезнаходження виробника.

Виробник: Меркле ГмбХ, вул. Людвіга Меркле, 3, 89143, Блаубойрен, Німеччина.

Заявник: ратіофарм ГмбХ, вул. Граф-Арко, 3, 89079, Ульм, Німеччина.

Фармакотерапевтична група.

Засоби, що застосовуються при функціональних розладах травного тракту.

Код АТС А 03A X.

Краплі Хілак форте є препаратом, що нормалізує кишкову флору, рН та водно-електролітний баланс у просвіті кишечнику, та водночас таким, що стимулює синтез епітеліальних клітин кишкової стінки. Природна фізіологічна мікрофлора кишечнику може бути значно порушена внаслідок таких зовнішніх впливів, як терапія антибіотиками, опромінення, операції на шлунку, а також у результаті незвичного харчування, що за відомих обставин може стимулювати надмірне розмноження патогенних мікробів. Внаслідок цього виникають скарги на відчуття важкості, метеоризм, пронос або запор.

Завдяки тому, що Хілак форте містить біосинтетичну молочну кислоту та її буферні солі, нормалізується кислотність в шлунково-кишковому тракті, яка лишається сталою, незалежно від того, підвищену або знижену кислотність має пацієнт.

Введенням до складу Хілак форте численних продуктів обміну непатогенних кишкових мікробів (виробників молочної кислоти, а також грам позитивних і грам негативних симбіонтів тонкого та товстого кишечнику) можна зберегти фізіологічні функції слизової оболонки кишечнику та сприяти відновленню його нормальної флори.

Летючі кислоти жирного ряду, які містяться в Хілак форте, роблять можливими не тільки профілактику, а й відновлення ушкодженого кишкового середовища при інфекційних шлунково-кишкових захворюваннях, вони також сприяють всмоктуванню води та важливих електролітів (натрій, хлор).

Хілак форте скорочує термін виведення сальмонел у пацієнтів після сальмонельозного ентериту. Ця дія базується на тому, що краплі сприяють росту ацидофільної анаеробної кишкової флори, яка є антагоністом сальмонел.

Хілак форте краплі проходять у шлунково-кишковому тракті, нормалізуючи мікрофлору, рН та водно-електролітний баланс у просвіті кишечнику. Не всмоктуються у кров. Разом з їжею проходять через усі відділи шлунково-кишкового тракту, змінюючи рН незалежно від того, підвищена або знижена кислотність у пацієнта. Створюють сприятливі умови для покращання всмоктування важливих електролітів (Na, Cl). Виводяться через шлунково-кишковий тракт.

Показання для застосування.

Розлади з боку шлунково-кишкового тракту, наприклад, синдром недостатнього травлення, діарея.

Протипоказання.

Підвищена чутливість до складових препарату. Вік до 2 років. При гострих проявах діареї, що супроводжується високою температурою та наявністю крові у стулі.

Належні заходи безпеки при застосуванні.

Не рекомендується застосовувати Хілак форте краплі з молоком або молочними продуктами. Можна застосовувати з водою, чаєм, апельсиновим соком.

Препарат Хілак форте слід з обережністю призначати хворим з підвищеною кислотністю шлункового соку за наявності рефлюкс-езофагіту. Препарат Хілак форте не можна застосовувати без попереднього розведення водою.

У випадках діареї, що супроводжується високою температурою і при наявності крові у стулі Хілак форте можна застосовувати лише як допоміжну терапію у поєднанні з іншими лікарськими засобами, які призначив лікар. Якщо діарея триває більше 2 днів або з’являються інші симптоми, хворому необхідно звернутися до лікаря. Використання Хілак форте не замінює інтенсивну терапію, дієту, тощо.

Продуктом життєдіяльності мікро організмів є лактоза, що входить до складу препарату Хілак форте. Тому препарат не рекомендують призначати пацієнтам при наявності рідкісних спадкових форм непереносимості галактози, значного дефіциту лактази або порушення абсорбції глюкози-галактози.

Для пацієнтів, які мають підвищену кислотність шлунка і, як наслідок, пов’язану з нею печію, добова доза не повинна перевищувати 6 мл, які слід приймати не менше ніж у 3 прийоми.

Застосування під час вагітності та годування груддю: дослідження препарату Хілак форте у вагітних не виявили будь-яких можливих ризиків для вагітних і немовлят.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні авто транспортом або роботи з іншими механізмами. Препарат не впливає на швидкість реакції при керуванні авто транспортом або роботі з іншими точними механізмами.

Спосіб застосування та дози.

Хілак форте краплі приймають внутрішньо, до або під час їди з невеликою кількістю рідини (за винятком молока).

Хілак форте краплі в перші декілька днів хвороби призначають 3 рази на добу:

дорослим і дітям віком старше 12 років – по 40-60 крапель на прийом;

дітям від 2 до 12 років – по 20-30 крапель на прийом;

під час вагітності та годування груддю – по 20-30 крапель на прийом.

Після покращення стану добова доза може бути зменшена вдвічі.

Тривалість застосування визначається індивідуально.

Передозування.

Випадків передозування у дорослих не спостерігалось.

Якщо дитина випадково прийняла препарат Хілак форте нерозведеним, може спостерігатися рефлекторне зригування, яке може призвести до аспіраційної пневмонії. У цьому випадку дитину слід доставити у стаціонар. Терапія передозування симптоматична.

Побічні ефекти.

У поодиноких випадках може мати місце реакція гіпер чутливості у вигляді шкірних реакцій і реакцій слизової оболонки, можливі також окремі скарги на дискомфорт у черевній порожнині.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші форми взаємодій.

Під впливом антацидних засобів можлива нейтралізація молочної кислоти, яка входить до складу Хілак форте.

Термін придатності.

4 роки. Після першого відкриття – 12 місяців.

Не застосовуйте препарат після зазначеної на упаковці дати.

Умови зберігання. Зберігати в недоступному для дітей місці. Лікарський засіб спеціальних умов зберігання не вимагає.

Упаковка.

Зовнішня упаковка - картонна коробка.

Внутрішня упаковка - флакон с системою захисту від проникнення та пробкою-крапельницею по 30 мл, 100 мл.

Категорія відпуску. Без рецепта.
Кількість переглядів:
Оцінка і коментарі відвідувачів
comments powered by Disqus