Ліки від а до я  -   Хвороби  -  Калькулятор калорій  -   Магнітні бурі  -   Дієти  -  Очищення організму  -  Схуднення  -  Молочниця
Геморой  -  Лікування  -  Косметологія  -  Поради  -  Інсульт  -  Інфаркт  -  Діабет  -  Варикоз  - Вправи - Covid-19 


Ліки та препаратиЛанцидом

Мікро Лабс Лімітед, Індія


Інструкція


Загальна характеристика:

основні фізико-хімічні властивості: тверді желатинові капсули 2-го розміру, світло-блакитного/кремового кольору з маркуванням ВВ на кожній половинці, заповнені гранулами білого і жовтого кольору;

склад: 1 капсула містить лансопразолу (у вигляді гранул, вкритих кишково розчинною оболонкою) - 15 мг та домперидону (у вигляді гранул, вкритих оболонкою) – 10 мг;

допоміжні речовини:

гранули лансопразолу – манітол, лактоза, сахароза, повідон, гідроксипропілм етилцелюлози фталат, спирт цетиловий;

гранули домперидону – крохмаль, Quinoline Yellow, повідон, Non-pereil Seeds 16/18.

Форма випуску. Капсули.

Фармакотерапевтична група. Засоби для лікування кислотозалежних захворювань.

Код АТС А 02.

Фармакологічні властивості. Фармакодинаміка.

Лансопразол належить до проти виразкових засобів, які пригнічують базальну та стимульовану секрецію в обкладкових клітинах шлунка внаслідок специфічної дії на фермент Н+-К+- АТФ-азу. Гальмування секреції соляної кислоти при прийомі лансопразолу доза залежне, при дозі 30 мг він гальмує утворення соляної кислоти приблизно на 80 – 97 %. Ланзопразол не впливає на моторику шлунково-кишкового тракту. Інгібуючий ефект наростає у перші 4 дні прийому. Секреторна активність нормалізується через 3-4 дні після закінчення прийому препарату. Ланзопразол має антихелікобактерну активність in vitro у 4 рази більшу за омепразол.

Домперидон блокує периферичні дофамінові рецептори, усуває інгібуючий вплив дофаміну на моторну функцію шлунково-кишкового тракту і підвищує евакуатор ну і рухову активність шлунка. Чинить проти блювотну дію, заспокоює гикавку і усуває нудоту. Погано проникає через гематоенцефалічний бар’єр, практично не впливає на дофамінові рецептори головного мозку.

Фармакокінетика.

Не вивчалася.

Показання для застосування. Препарат застосовують при уповільненій евакуації вмісту шлунка і гастро парезі, рефлюкс-езофагіті, диспепсії.

Спосіб застосування та дози. Капсули Ланцидому приймають внутрішньо цілими,
не розламуючи і не розжовуючи. Рекомендована доза для дорослих - по 1 капсулі 3 рази на добу за 10-15 хвилин до їжі. Курс лікування – 4-8 тижнів.

Побічна дія. Більшість хворих добре переносять препарат. При тривалому застосуванні можуть виникнути шкірні реакції (шкірний висип, свербіж, кропив’янка, мультиформна еритема); сухість у роті, діарея, запор, кишкова коліка, головний біль, дуже рідко - галакторея, гінекомастія.

Протипоказання. Препарат протипоказаний при підвищеній чутливості до компонентів препарату, кровотечах із шлунково-кишкового тракту, механічній кишковій непрохідності, перфорації шлунка або кишечнику, пролактин омі, в періоди вагітності та годуванні груддю. Препарат не рекомендується приймати дітям до 12 років.

Передозування.

Симптоми: сонливість, дезорієнтація.

Лікування: прийом активованого вугілля, симптоматична терапія.

Особливості застосування. Перед початком та після завершення терапії лансопразолом необхідно зробити ендоскопічне дослідження для виключення випадків недіагностованого злоякісного процесу, оскільки лікування лансопразалом може замаскувати симптоми та відстрочити правильну діагностику.

Домперидон може зумовити екстра пірамідні реакції, особливо у пацієнтів молодшого та похилого віку.

Під час лікування Ланцидомом потрібно дотримуватись особливої обережності при керуванні автомобільним транспортом або роботі з механізмами.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Антацидні препарати уповільнюють і знижують абсорбцію Ланцидому, тому їх слід застосовувати не раніше, ніж через 2 години після прийому Ланцидому.

Оскільки метаболізм лансопразолу здійснюється в печінці через систему цитохрому Р 450, слід з обережністю призначати його разом з діазепамом, фенітоїном, варфарином, пропранололом, преднізолоном, теофіліном (при цьому лансопразол може зменшувати їх елімінацію, що потребує зниження доз цих препаратів).

Циметидин, натрію гідро карбонат знижують біодоступність домперидону.

Антихолінергічні препарати нейтралізують дію домперидону.

Умови та термін зберігання. Зберігати при температурі до 25°С, у сухому та недоступному для дітей місці. Термін придатності – 2 роки 6 місяців.

Умови відпуску. За рецептом.

Упаковка. Капсули №10 х 2; № 4 х 1.

Виробник. “Мікро Лабс Лімітед”, Індія.

Адреса. R.S.No. 63/3 & 4, Thirubuvandar Koil, Pondicherry-605 102, INDIA.
Кількість переглядів:
Оцінка і коментарі відвідувачів
comments powered by Disqus