Ліки від а до я  -   Хвороби  -  Калькулятор калорій  -   Магнітні бурі  -   Дієти  -  Очищення організму  -  Схуднення  -  Молочниця
Геморой  -  Лікування  -  Косметологія  -  Поради  -  Інсульт  -  Інфаркт  -  Діабет  -  Варикоз  - Вправи 


Ліки та препаратиШлункові краплі

ТОВ «Тернофарм», Україна


Інструкція


Склад лікарського засобу:

діючі речовини: 100 мл розчину містять красавки (беладони) настойки 10 мл, валеріани настойки 40 мл, полину настойки 30 мл, м'яти перцевої настойки 20 мл;

допоміжна речовина: вміст етанолу не менше 65 %.

Лікарська форма. Краплі.

Рідина червоно-бурого кольору із характерним запахом. В процесі зберігання можливе випадання осаду.

Назва і місцезнаходження виробника.

ВАТ Тернопільська фармацевтична фабрика

або ТОВ «Тернофарм».

Україна, 46010, м. Тернопіль, вул. Фабрична, 4.

Фармакотерапевтична група. Засоби, що застосовуються при функціональних порушеннях шлунково-кишкового тракту. Код АТС А 03В.

Знеболювальна дія крапель при гастралгії зумовлена дією суми алкалоїдів красавки. Препарат чинить помірну спазмолітичну дію, має седативний ефект за рахунок валеріани і м'яти перцевої, що входять до складу препарату; настойка полину нормалізує функції шлунка, рефлекторно спричиняє посилення секреції шлункового соку, покращення процесу травлення.

Показання для застосування. Гастралгія, не виразкова диспепсія, хронічний гастрит зі зниженою секреторною функцією шлунка, дискінезія жовчовивідних шляхів за гіперкінетичним типом.

Протипоказання. Підвищена чутливість до компонентів препарату. Глаукома, підвищена шлункова секреція, виразкова хвороба шлунка і дванадцяти палої кишки, рефлюкс-езофагіт, епілепсія, депресія та інші захворювання, що супроводжуються пригніченням діяльності ЦНС, бронхіальна астма, спазмофілія, дитячий вік до 12 років.

Особливі застереження. Ефект препарату знижується в осіб, які палять та вживають гостру й гарячу їжу.

Застосування у період вагітності або годування груддю. В періоди вагітності і годування груддю доцільність застосування вирішує лікар з урахуванням співвідношення користь для матері/ризик для дитини.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні авто транспортом або роботі з іншими механізмами. У період лікування слід утримуватись від керування автомобілем та виконання роботи, що потребує підвищеної уваги та швидкості реакції.

Діти. Препарат протипоказаний дітям віком до 12 років.

Спосіб застосування та дози. Дорослим та дітям старше 12 років призначають внутрішньо по 15 – 30 крапель з невеликою кількістю кип'яченої води 3-4 рази на добу за півгодини до їди. Тривалість курсу лікування визначає лікар залежно від досягнутого ефекту та переносимості препарату.

Передозування. Можуть спостерігатися сонливість, пригнічений стан, зниження працездатності, порушення функцій шлунково-кишкового тракту (секретомоторної), судоми, галюцинації. Терапія симптоматична.

Побічні ефекти. При індивідуальній підвищеній чутливості до компонентів препарату можливий розвиток місцевих алергічних реакцій (висипи, свербіж, гіперемія та набрякання шкіри).

З боку центральної нервової системи – сонливість, пригнічення емоційних реакцій, психічна депресія.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій. Валеріана, яка входить до складу лікарського засобу, може потенціювати дію седативних, снодійних, аналгетичних, спазмолітичних та серцевих засобів. Алкалоїди красавки зменшують або припиняють дію м-холіноміметиків, антихолін естеразних речовин, потенціюють аритмогенну дію інгібіторів МАО, серцевих глікозидів, клофеліну, холінолітичні властивості хінідину, новокаїн аміду, ефекти барбітуратів, адреноміметиків, антигістамінних препаратів, транквілізаторів. З ацетатом свинцю, солями кальцію, таніном, настойкою конвалії утворює осадки.

Термін придатності. 3 роки.

Умови зберігання. В захищеному від світла місці при температурі не вище 25 º С.

Зберігати у недоступному для дітей місці.

Упаковка. По 25 мл у флаконах-крапельницях або флаконах.

Категорія відпуску. Без рецепта.
Кількість переглядів:
Оцінка і коментарі відвідувачів
comments powered by Disqus