Найбільше задоволені життям ті, кому трохи за 20, і ті, кому ще не виповнилося 70. На думку вчених, річ у тому, що в першому випадку молоді люди ще не мають негативного життєвого досвіду. А щодо іншої вікової групи, то ці люди відчувають задоволення від того, що навчилися не шкодувати про минуле.
В експерименті брали участь понад двадцять тисяч людей віком від 17 до 85 років. Дослідники з'ясували, що саме у 23 роки людина відчуває гострий приплив щастя – вона молодий і живе очікуванням кращого, має безліч планів на майбутнє і відмінне здоров'я.
Ті, кому рік до сімдесяти, щасливі вже по-своєму – вони озираються і усвідомлюють, що прожили життя гідно. У цьому віці люди вже вміють не шкодувати про втрачені можливості і не мучать себе спогадами про допущені помилки.
Найнещаснішими, за результатами дослідження, виявилися ті, кому нещодавно виповнилося 50. Вони, як зазначив професор Ханнес Швандт із Прінстонського університету, ще не змирилися з тим, що старіють, і новий вік багатьох вганяє в депресію. Вчений радить не мучити себе та «змиритися з дійсністю».
А як ви ставитеся до свого віку?
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Дитячі щедрівки і посівалки на Маланки і Василя
Чи можна дітям купатися в ополонці на Водохреща?
Легендарний вафельний торт буде ще смачнішим з цим рецептом (відео)
Вареники по-полтавськи - наче пухкі хмаринки з начинкою